Astra J Lpg Montajı

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

EFSANE_SAMSUNLU link' Alıntı:
Arkadaşlar herkese selamlar. 1.6 115 ps edition sahibiyim. Bu araca tüp taktıran arkadaşlardan km ve arıza durumları hakkında bilgi alabilirmiyiz.  thnxx

Forumumuza hoş geldiniz.  :)

Tanışma Odamız'da bir başlık açıp kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

huseyinco link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,
aracım astra j 1.4 140, aracı 2012 ocakta aldım.bugüne kadar 15600 km yol yaptım ve toplamda 5200 tl para harcadım.bende tüp taktıracağım heralde 3250 TL fiyat verdiler prins(yağlamalı sistem ile) için.bence biz fazla pinpirikli davranıyoruz sonuçta adamların 10.000 € para biçtiği bir araba..millet mercedese taktırıyor..

-nie tup taktiriorsunuz onu anlamadim ben...
Toplam benzine verdigim para 5200 tl diyorsunuz, gittigim km de 15600 diorsunuz..
Bu durumda 1 kilometrede 0.33 tl yakiyorsunuz ki bu bana inandirici gelmiyor :)
Benzinli bi araci kilometrede 0.33 yaktirmak icin heralde 80 - 90 sabitle kullanmak gerekir,
Buda turkiye sartlarinda imkansiz :)))

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aşağı yukarı bizim araçlar 1.4 turbo yada 1.6 normal motor olsun,40-45 kuruş arası yakar şehiriçinde diye sürüyorum aracımı.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

kemer - antalya arası yol, geliş - gidiş yaklaşık 100 km... bu yolda az çok rampa var. antalya merkeze girdiğinizde 10 dan fazla ışığa yakalanmakta var. yani dur kalk var. yaklaşık olarak 120 km/h ile gidilen bi yol burası... dizelimin burdaki gidiş geliş arası yaktığı mazot 30 - 35 lira.. aynı yolu 1.4 tubo astra ile giden arkadaşım, gaza fazla yuklenmeden gittiğinde 50 liraya gidip geliyor.... arkadaşın 0.33 kuruşluk rakamı benim dizelle hemen hemen aynı... :) yani süper :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

LPG konusu hala kafamı kurcalıyor.3 ay içinde karar verip taktıracam ya da taktırmayacam.taktıranların geneli memnun ama uzun vadede düşünmek lazım.20 binden sonra problem yaratma riski de var...

asahin3116

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni astra 2011 sport 1.4 turbo motorlara lpg takılmaya başlandı mı arkadaşlarrr..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

asahin3116 link' Alıntı:
yeni astra 2011 sport 1.4 turbo motorlara lpg takılmaya başlandı mı arkadaşlarrr..
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, kendinizi tanışma bölümünde tanıtabilir misiniz?
Turbo motorlorda lpg subap erimesinden dolayı hala sıkıntılı olduğu söyleniyor

huseyinco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar mrb..herhalde bu sübap erimesi olayı gerçek çünkü arkadaşımın mondeo arabası vardı onda da sübaplar eridi(150.000'de) ve değiştirmek zorunda kaldı..bu arada 3 gün sürdü ve 1000TL tuttu..(bir de Adminden ricam(okuyordur umarım) şu yazılanları tarihe göre tersden getirse ilk sayfada son yazılan olsa:))

static

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net

gecenlerde bır usta ile görüştüm prins yetkili bayii 1.4 turbo lu araclara taktıklarını ve takılan arabaların 40000 km yol gittiklerini ve sorunsuz çalıştıklarını söyledi bu bahsettiği yağlamalı sistem son teknoloji lpg sadce 12 000 de bir yağ değişimi yapılması gerekiyormuş 80 tl imiş ve motor garantısı yapabıleceklerınıde soyledi 220 tl ye motor tüm arızalara karşı garanti altına alınıyormuş bunuda biz karşılarız diyorlar birde lpg nin 2 yıl 100000 km kendi garantisi varmış.......fiyat yağlamalı sistem kredi kartına 3100 tl.nakit 2900 tl.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyinco link' Alıntı:
Arkadaşlar mrb..herhalde bu sübap erimesi olayı gerçek çünkü arkadaşımın mondeo arabası vardı onda da sübaplar eridi(150.000'de) ve değiştirmek zorunda kaldı..bu arada 3 gün sürdü ve 1000TL tuttu..(bir de Adminden ricam(okuyordur umarım) şu yazılanları tarihe göre tersden getirse ilk sayfada son yazılan olsa:))

Profil'den görünüm tasarım kısmına girip Yeni iletileri en üstte göster. yazılı kutucuğu işaretleyin son yazılan ileti ilk sayfada gelir.