Astra J Lpg Montajı

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Hiç kimse LPG konusuna hemfikir olamadı forumda 40000 ni devirmiş kimse yok LPG ile görüşlerini alalım

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lpg göre dizayn edilmemiş bir araca sonradan lpg taktırmak çok iyi bir fikir değil bence.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
lpg göre dizayn edilmemiş bir araca sonradan lpg taktırmak çok iyi bir fikir değil bence.
suan türkiyede lpg ye gore dizayn edilmis ve markalarıda onay vermiş 2 araba biliyorum
1.honda civic elegans tam 12 parça değiştrilerek brc ile 6+6 yıl garanti saglandi
2.hyundai accent era brc 5+5 garantili

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

11.000 km' dir aracımı lpgli kullanıyorum şuana kadar bir sorun yaşamadım. Umarım uzun bir sürede böyle gider 011zaa

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fatih407 link' Alıntı:
11.000 km' dir aracımı lpgli kullanıyorum şuana kadar bir sorun yaşamadım. Umarım uzun bir sürede böyle gider 011zaa
hocam yaptıgınız km nin yanında kazasız belasız  bir sıfır daha görmek dileğiyle...
şoyle 40.000-50.000 kmyi lpg ile deviren bi j kasa opel arıyoruz :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun itibari ile randevuyu aldım haftaya cumartesi lpg montajı yapılacak

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
bugun itibari ile randevuyu aldım haftaya cumartesi lpg montajı yapılacak

HAYIRLI OLSUN... hangi marka ve fiyat nedir? ben prins düşünüyorum ve ankarada ortalama 3000 tl gibi rakam istiyorlar. valve care sistemi ile.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkdaşlar valla artık gık oldum ya hem astraya bineyim hemde az yaksın diyorsanız yok oyle bi mantık o kadar parayı gömeceksin arabaya iyisi olsun guzel olsun die sonra birde tup tartısması yapılıyor kullandığımız araçlar 1990 model dogan yada sahin degil. Madem yakıtta şikayet var satacaksın astrayı. alacaksın linea dizeli 30 liraya artan para ilede bedava yakıt alacaksın hiç bir derdin kalmayacak. Astraya tüp takarsan zaten dogandan farkı ne olacak ben gulerim yani.

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
arkdaşlar valla artık gık oldum ya hem astraya bineyim hemde az yaksın diyorsanız yok oyle bi mantık o kadar parayı gömeceksin arabaya iyisi olsun guzel olsun die sonra birde tup tartısması yapılıyor kullandığımız araçlar 1990 model dogan yada sahin degil. Madem yakıtta şikayet var satacaksın astrayı. alacaksın linea dizeli 30 liraya artan para ilede bedava yakıt alacaksın hiç bir derdin kalmayacak. Astraya tüp takarsan zaten dogandan farkı ne olacak ben gulerim yani.
Sn mustimx
Lpg konusu herkesin kendi bilecegi istir,sonucta herkes kendisi kazanip aliyor ister lpg takar isterse ferrari motoru takar.bu arabalar hakkinda herturlu paylasimin yapildigi boyle bi forum ortaminda akil verir derecedeki uslup yakisikalmiyor 046thumbsdown
Ayrica gunumuz benzini 5tl sartlarinda mercedes, bmw,jaguar,porsche cayenne gibi ust+++ sinif arabalara dahi uygulanirken,astra gibi bi araca uygulanmasi cok cok normaldir.alirken farkedilmeyip yada bukadar yakit sarfiyati olacagini bilmeden benzinli motor secilmis olabilir,ancak lineaya degil yapilabiliyorsa lpg de uygulanip hem az yakip hemde astranin konforunu guzelligini yasamak herkesin hakkidir.