Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

vw nasıl satıyor bu kadar aracı anlamıyorum ne zaman sorsam 5 ay sıraya sokuyorlar

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
vw nasıl satıyor bu kadar aracı anlamıyorum ne zaman sorsam 5 ay sıraya sokuyorlar

5 ay öncesinden gelen sıradakilere satıyorlardır zaten dsg ve dizelde sıra vardır onun dışında olacağını zannetmiyorum. Ama iyi satıyor VW. benim dikkatimi çeken dacia opeli yakalamış nerdeyse fiyatı düşük diye sanırım evet evet kesin fiyatındandır.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dizel ve dsg 2 lisi artık gelmiyor zaten onun için 6 ay sonra diyorlar dsg 2013 yılında yenileme yapılacakmış 7 ileri kuru tip şanzıman sorunları nedeniyle yenilemeye gidilecekmiş

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
ya 60.000 tl lık aracta xenon olmazmı ( takıntı işte )

Aynı takıntı bende de var. Bir ton para ver ama üç kuruşluk sistem olmasın. Hele h4 sistemli yeni araçları görünce tiksiniyorum. Sıfır denilen araçta 80 lerin far teknolojisi mi olur. Resmen rezillik.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Aynı takıntı bende de var. Bir ton para ver ama üç kuruşluk sistem olmasın. Hele h4 sistemli yeni araçları görünce tiksiniyorum. Sıfır denilen araçta 80 lerin far teknolojisi mi olur. Resmen rezillik.
+1 milyon. 045thumbsup

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar 40 000 liste fiyatlı edition için çeşitli şehirlerden telefon ile fiyat aldım en uygun fiyat 39 500 Mtv sigorta plaka masraflarıı dahil sizce fiyat nasıl yarın almayı düşünüyorum

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
+1

50,000Tl bandında xenonsuz araç düşünemiyorum. Hatta bende şöyle bir takıntı var; xenon, ESP ve navigasyon üçlüsü olmayan araba beni hiç cezb etmiyor. Highline Golf6 da üçüde yok. Opsiyon.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

tomreader2010 link' Alıntı:
arkadaşlar 40 000 liste fiyatlı edition için çeşitli şehirlerden telefon ile fiyat aldım en uygun fiyat 39 500 Mtv sigorta plaka masraflarıı dahil sizce fiyat nasıl yarın almayı düşünüyorum

bence pahalı kardeşim.3000 daha koy üstüne 42.500 e enjoy plus al en azından donanımlı bi araca bin

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
bence pahalı kardeşim.3000 daha koy üstüne 42.500 e enjoy plus al en azından donanımlı bi araca bin
tolga hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için ancak 44 000 civarında istiyorlar enjoy plus için 5000 tl şuan için iyi para en azından benim için ki onuda geçtim 1 sene sonra tüp düşünen birisi olarak 1.4 T 140 HP enjoy için tüp te sıkıntı çıkardığını okudum nette bizim sitede 1.6 115 Hp editionların tüpte daha sorunsuz olduğunu biliyorum yanılıyormuyum acaba

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

tomreader2010 link' Alıntı:
tolga hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için ancak 44 000 civarında istiyorlar enjoy plus için 5000 tl şuan için iyi para en azından benim için ki onuda geçtim 1 sene sonra tüp düşünen birisi olarak 1.4 T 140 HP enjoy için tüp te sıkıntı çıkardığını okudum nette bizim sitede 1.6 115 Hp editionların tüpte daha sorunsuz olduğunu biliyorum yanılıyormuyum acaba

valla hocam acelen yoksa bekle bence edition a o kadar para vermeye değmez bende daha almadım alamadım lpg den dolayı beklemedeyim.1.6 115 hp yede 1.4 140 hp yede taktıranlar oldu ama 1.6 sorun çıkamayacak diye bir şey yok.zamanında 40000 e 1.6 115 hp cosmo alan arkadaşımız var şimdi gidip aynı paraya edition almak mantıksız.aceleniz yoksa bekleyin benim kanaatimce fiyatlar daha da düşecek çünkü opel bunu hep yapıyor.tabi yine karar sizin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...