Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Resmi Fiyat Listesi (opelin Resmi Sitesinden)

Burock3427 link' Alıntı:
Benim araştırmalarım sonucu Balkan Türkiye'de en dip fiyatla araç veren bayi. Ben Mayıs ayında 51500 dizel Sport aldım oradan. Alabildiğim en yakın fiyat 51750  idi başka bayide. Biraz saç baş yoldurturlar ama en iyi fiyat bildiğim kadarıyla bu bayide.
bence de öyle bende astramı ordan almıştım hem ellerinde vardı aradığım araç hemde fiyat uygundu ama bana da bir saç baş yoldurtmuşlardı araç usbsiz olmasına rağmen var demişlerdi teslim alırken bir olay çıkmıştı ama sonuçta ne alacağınızı biliyorsanız tercih edilebilir... :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
bence de öyle bende astramı ordan almıştım hem ellerinde vardı aradığım araç hemde fiyat uygundu ama bana da bir saç baş yoldurtmuşlardı araç usbsiz olmasına rağmen var demişlerdi teslim alırken bir olay çıkmıştı ama sonuçta ne alacağınızı biliyorsanız tercih edilebilir... :)

Satış temsilcileri çok bilgisizler orası gerçek.

Sorun çıkma olayı bence raslantısal bir durum tabi sorun çıkıncaki durum raslantısal değil. Sattığının arkasında duran bayi de var küçük hesaplar peşinde sizi rezil eden de. Yalnız Balkandaki bir durum takdirimi almıştır. Bir tane Cruze vardı, değer kaybından satılıktı. Belli belirsiz bir çizik. Bundan dolayı aracı 2-3 bin TL aşağı vir fiyatla fırsat aracı olarak satıştaydı. Araç bayiye inerken olmuş onarıp satma yolunu seçmeyip bu şekilde satıştaydı. Çok rahat rötüşlenip satabilirlerdi isteseler. O konuda hassaslar bence.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kimse kusura bakmasın arkadaşlar mardan odaktan ve balkandan araç aldım. En rezili balkandır size yaşadıklarımı  anlatsam sabah olur benim şahsi görüşümdür birdaha araç nasip olursa balkan 5000tl düşük verse inanın oradan almam.

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alioglua link' Alıntı:
Cosmo dizel için 56300 fiyat aldım ama ne sunroof ne navigasyon var araçta, sanki onların tadı bir başkaymış gibi geliyor insana, belki de bu kadar yüksek meblağlı bir arabada bunların da olmasını gönül istiyor olabilir "kendi adıma",

ben de sedan astralar çıkınca ki yanlış bilmiyorsam sonbahardan sonra çıkacak, hb astraların fiyatları biraz daha düşeceğini düşünüyorum,
çünkü insignia ve astra sedan ı çok yakın fiyatlara vermeyeceklerini düşünüyorum, aynı şekilde hb ile sedan astrayı da aynı fiyata vermeyeceklerdir,

iki seçenek kalıyor geriye,

1- sedan astra şu anki hb fiyatlarından biraz yüksek olacak, onun akabinde de 4-5 bin az fiyatına da hb astraları satacaklar,
2- geniş açılı bir zam yapıp hb lerin fiyatlarını aynı tutup sedanları onlardan 4-5 bin yukarı satıp insignialara da bir o kadar zam yapmak olacaktır.

katılıyorum.bencede sedanları çıkınca bi miktar da olsa düşme olcaktır fiyatlarda hblerde

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

katılıyorum hb kasa asla düşmez tam aksine artar ben 2006 da hb dizeli 35 almıştım şu aralar yanılmıyorsam yeni kasası çıkmasına rağmen 40 binlara gibi bir rakama satıyorlar. sedan ise 1500tl. civarı fazla olacaktır.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet astra denince aklıma sadece hb geliyor gözde öyle canlanıyor.

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düşecektir ayrıca astra g ye sedan hi. yakışmıyor bence.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sedan olması hbnin fiyatlarını düşürmez.belki insigniayı etkiler etkilerse.çünkü adanadaki 2 bayide de bana insignia almaya gelip astra sedanı görüp astra sedan alanlar oldugunu söyledi.insignianın baz modelini alacagına sport astra alanlar cidden çoktabiki bunlar tercih meselesi.

enjoy6767

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra J HB 1.3 cdti sport model araç almayı planlıyorum.. neredeyse aklıma gelen tüm bayileri aradım 2013 modeller gelmeye başlamış ve hepsi aynı fiyatı veriyorlar 53.400 TL .. acaba aranızda daha düşük teklif alan varmı bayi isminide verirse greatt

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyatlarda artış olmuş sanırım edition için geçtiğmiz ay 41.200 civrarı idi şimdi bakıyorum 42.389 olmuş. Yanlış hatırlamıyorumdur umarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...