Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Benimde antenim geldi ama ben kendimi biliyorum cift tarafli banti antene dogru yapitiramadim bir tarafa fazla kacti cikartayim derken sonuc husran elimde yapiskansiz bir anten kaldi :( elimde cift tarafli bant vardi 3m in ama olmadi o kalin geldi simdi napicaz bi arkadas 2 . Sefer aldiginda uzerinde yapistirilmis sekilde geldigini soyledi bana yardimci olurmusunuz saticiya sorsak ya yapiskani gondersin ya da uzerinde  yapiskani hazir yapistirilmisi varsa onu alayim ya da banti satin alayim saticiya bunu benim adim sorup bana geri donen olursa swvinirim antenimin rengi siyah bu arada

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Benimde antenim geldi ama ben kendimi biliyorum cift tarafli banti antene dogru yapitiramadim bir tarafa fazla kacti cikartayim derken sonuc husran elimde yapiskansiz bir anten kaldi :( elimde cift tarafli bant vardi 3m in ama olmadi o kalin geldi simdi napicaz bi arkadas 2 . Sefer aldiginda uzerinde yapistirilmis sekilde geldigini soyledi bana yardimci olurmusunuz saticiya sorsak ya yapiskani gondersin ya da uzerinde  yapiskani hazir yapistirilmisi varsa onu alayim ya da banti satin alayim saticiya bunu benim adim sorup bana geri donen olursa swvinirim antenimin rengi siyah bu arada

Yazdım, cevap geldiğinde size iletirim.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:
Benimde antenim geldi ama ben kendimi biliyorum cift tarafli banti antene dogru yapitiramadim bir tarafa fazla kacti cikartayim derken sonuc husran elimde yapiskansiz bir anten kaldi :( elimde cift tarafli bant vardi 3m in ama olmadi o kalin geldi simdi napicaz bi arkadas 2 . Sefer aldiginda uzerinde yapistirilmis sekilde geldigini soyledi bana yardimci olurmusunuz saticiya sorsak ya yapiskani gondersin ya da uzerinde  yapiskani hazir yapistirilmisi varsa onu alayim ya da banti satin alayim saticiya bunu benim adim sorup bana geri donen olursa swvinirim antenimin rengi siyah bu arada
aynı dert bende de var bende yapışkansız kaldım ikimiz icinde hayırlı olsun senle benden baska kimsede problem yok iki beceriksiz gectik basına elimize yüzümüze bulaştırdık  :D

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Aynen ya Ama ben biliyodum boyle olucagina neyse gokhan kardedim saticiya sordu bakalim ya sticker sat dedi ya dedi yapiskani hazir bi urun sat dedi ona gore hareket ederiz sana linkini verdigim urun kslin oluyo habwrin ola

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:
Aynen ya Ama ben biliyodum boyle olucagina neyse gokhan kardedim saticiya sordu bakalim ya sticker sat dedi ya dedi yapiskani hazir bi urun sat dedi ona gore hareket ederiz sana linkini verdigim urun kslin oluyo habwrin ola
bende biliyordum böyle olacagını dedim belki bir ilke imza atarız o bize attı imzayı :)gelişmelerden benide haberdar et banada lazım yaışkan zaten o olmazdı belli onun kalın oldugu ama benim resmini oydugum carub marka cok az 3M den kalın ama sanki sırıtmayacak gibi denedim cünkü yapıstırıken antenin kenarlarına dogru fala taşırmazsan hic havada gibi durmuyor istersen sana biraz gönderirim biz önce bir gökhandan haber bekleyelim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tavanin alt tarafi daha eyik oldugu icin Sedan araclara daha iyi oturuyor herhalde anten.