Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Satıcı yardımcı olacağını söyledi, şimdi nasıl yapalım sorusunun cevabını bekliyorum

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

http://www.aliexpress.com/item/Opel-Astra-Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-antenna-signal-shark-fin-with-3M/1225595709.html    

Sağol kardeşim senide yoruyoz valla benim mevcut anteni ben bugun  tecrube ilsun diye taktimbant cok kalin geldi ama goruntu olarak on numarahavada kaldigi icin zaten soktum benim kiza yeni oyuncak ben yapiskani uzerinde hazir olan ya da yedekli bir iki tane daha yapiskan gondwrmesini istiyorum yeni alicagim antenim cok cabuk geldi bana cunku yeni alicam o yuzden zahmet olmazsa kardesim sana bide sativi kabul ederse sen ne yazicamizi yazarsin bize bizde not kisiminda siyah diye belirtiyoz ya otdan yazariz  kardesim bide su ilan var bunun resimlerinde isedirek yspisik gozukuyo isterden bunada bak   yukari atti linki :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
http://www.aliexpress.com/item/Opel-Astra-Newest-design-special-with-blank-radio-shark-fin-antenna-signal-shark-fin-with-3M/1225595709.html   

Sağol kardeşim senide yoruyoz valla benim mevcut anteni ben bugun  tecrube ilsun diye taktimbant cok kalin geldi ama goruntu olarak on numarahavada kaldigi icin zaten soktum benim kiza yeni oyuncak ben yapiskani uzerinde hazir olan ya da yedekli bir iki tane daha yapiskan gondwrmesini istiyorum yeni alicagim antenim cok cabuk geldi bana cunku yeni alicam o yuzden zahmet olmazsa kardesim sana bide sativi kabul ederse sen ne yazicamizi yazarsin bize bizde not kisiminda siyah diye belirtiyoz ya otdan yazariz  kardesim bide su ilan var bunun resimlerinde isedirek yspisik gozukuyo isterden bunada bak   yukari atti linki :)

Farkındaysanız sarı karaladığım kısımda yapıştırıcıyı kendisi takıyor antene. Bana gelen ürün istisna olsa gerek, normalde bant ayrı anten ayrı. Satıcı cevap versin belki sadece bant temin ederiz.

xGYB3w.jpg

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et