Astra J Sport alacakların dikkatine...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son durumuna bakmadım ama sanki vardı diye hatırlıyorum yanlış hatırlıyorda olabilirim.

Sezgin~BDZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 Model Astra J Aldım Kapı Işıkları Kaldırılmış Evet Ama USB Var Bilginize !!!

Ancak Bunun Sebebi Fabrika Çıkışı Navigasyonda olabilir bundan tam emin değilim.
Turkıyede Opel Bayiilernin taktırdıkları CycLone Sisteminde yok USB

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar,
Ben yeni astra sports tuorer 1.4 turbo sport otomatik aracımı 4 gün önce teslim aldım. Aracımda cd 500 navi ve usb var vites altı led de mevcut. Fakat kapı altı ledler yok. Bu ledleri ekletmek mümkünmü ? Birde usb aldığımda çalışmıyordu ne denediysem olmadı kutup başı sökme işinide denedim ama oda olmadı :) Meğer fabrika çıkışı usb bağlantısı yapılmamış :) İyi forumlar...

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden kaldırmışlar sonra tekrar neden koymuşlar anlamadım sanki çok pahalı birşeymiş gibi

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Merhabalar arkadaşlar,
Ben yeni astra sports tuorer 1.4 turbo sport otomatik aracımı 4 gün önce teslim aldım. Aracımda cd 500 navi ve usb var vites altı led de mevcut. Fakat kapı altı ledler yok. Bu ledleri ekletmek mümkünmü ? Birde usb aldığımda çalışmıyordu ne denediysem olmadı kutup başı sökme işinide denedim ama oda olmadı :) Meğer fabrika çıkışı usb bağlantısı yapılmamış :) İyi forumlar...

net bilgim yok ama eğer usb girişi var ise yazılımla usb'yi aktif edebilirler bence.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
4 lastiği de kaldırmazlar ya :)

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka forumlardan öğrendiğim kadarıyla....
Sport'ta:

USB girişi kaldırılmış.
Kırmızı iç aydınlatma yok. (en azından kapılarda)
Hava Kalite Sensörü kaldırılmış.

Bilginize...
beyler şu ınanışı ve davranışı değiştirelim artık
tanıtım broşüründeki her özellik her araçta yok türkiyeye mahsus araçların çoğunda kitsapçıkta yazan özellikler mevcut diil okuyan herkez bu özelliklerde var sanıyor sonrada yanılıyor bunu satıcıda iletmiyor mesela captıva jeep lerdeki donanım kitapçığındakinden çok fakir ve sorun oluyor bunlardada öyle
alırken bayiden iyice öğrenin derim

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
beyler şu ınanışı ve davranışı değiştirelim artık
tanıtım broşüründeki her özellik her araçta yok türkiyeye mahsus araçların çoğunda kitsapçıkta yazan özellikler mevcut diil okuyan herkez bu özelliklerde var sanıyor sonrada yanılıyor bunu satıcıda iletmiyor mesela captıva jeep lerdeki donanım kitapçığındakinden çok fakir ve sorun oluyor bunlardada öyle
alırken bayiden iyice öğrenin derim

ama Sport'ta o yazılanlar önceden vardı, sonradan kaldırıldı:)