Astra J Sport alacakların dikkatine...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonuçta hangi araba olursa oolsun insanın hevesi geçiyor demi

arkadaşımda 98 model z3 2.8 var adam hala bıkmadı arabasına aşık acayip keyif alıyor ilk gün almış gibi sevinçli mutlu :) yani o heves kaçma işi bence göreceli insan gerçekden gönlünden yüreğinden geçen arabayı alırsa asla hevesi kaçmaz..

bir porsche sahibiyle tanışmışdım yılar önce adamda 81 model porsche vardı ilk sahibi ve adam arabasını ballandıra ballandıra anlatmaya doyamıyordu sanırsın yeni almış o ilk günkü heves hayla adamda vardı..

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın ama belki kimiside araç almayı seviyordur bilemeyiz

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
corsayı çok isteyerek almıştım buna mecburiyetten biniyorum astraya binmem demedim sadece golf le kıyaslandığında golf ağır basıyo ama 1.3 motorun vergisi daha düşük ayrıca 3 sene önce bi kaza yaptım o yüzden babam 100 hp üstü araba almama pek yanaşmıyo :D bu forumda daha öncede konusu geçmişti corsa gsi yerine b&w da bulmuştum kendmi..

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknik veriler ortadayken fark olarak golf akıyor astra akmıyor demek çok taraflı bir yaklaşım bence. 0-100 km hızlanmasındaki fark öyle gözle görülür değerler değil. ara hızlanmaları da son hızları da ona keza...

Haklısın bu birazda zevk meselesi bence.

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Max sürati az görmüşsünüz. Düz yolda 235'i gördüm üstelik active select arabam. Düz vites ile 243 'ü gören arkadaşım var. 221 de neymiş 1.4 125hp leon bile 210 görüyor.

VW group otoların alt devirleri daha iyi gerçekten. Özellikle kompresör olan modeller her devirde iyi gidiyor. Lakin turboları küçük olduğundan yüksek devirlerde tıkanıyorlar. Opelin torbu büyük geç doluyor boşalmak bilmiyor. Sirocco, leon, ibiza 180 hp, sık sık kullandığım arabalar arkadaş grubumuzun arabaları. Hepsi beni ilk başta geçiyor ben sonradan yakalıyorum. Bu turbo farkıdan kaynaklanıyor. Sirocco hariç diğerleri 140 km den sonra opel kadar güçlü değil.

Burda en büyük dez avantaj astramın 1503 kg olması gerçekten ağır. Benim tercih etmemdeki sebep öncelikle 4 kapı olması , bence opeldeki kalite ,konfor diğer araçlarda yok.

Yasmut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende youtube de 245 yapan vatandaşları görüp gaza geldim. 235 te kaldım. Düz vitesler 245 genel olarak buluyor anladığım kadarı ile.

Tabi bence 1 kere denemek yeter riske girmeyede gerek yok.

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasılll yaaa ben dahaa dunn sıparıs werdımm arac gemıde gelıo carsamba gunu alıcamm oda adam kredısı dusmus alamamıs o yuzden yoksa araba yok ıstanbul ve cevresınde. smdı 1.3 dizel sport pakettde usb gırıs ve ıc aydınlatma yok mu ?