Astra J Sport alacakların dikkatine...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
TSI farkı. ilk çıktığında 140'lığı test etmiştik, aynen dediği gibi, düşük devirde bile ileri atlıyor araç.

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
ben opeli kötülemedim ama vw le de kıyaslamam.. şu anda opel 1.3 cdti kullanıyoruz bi sorunu yok allahşükür ama corsada çok çektik..
vw motoru servisi kalitesi bence opelden çok daha iyi vw de üretim hatası olduğu zaman adamlar kabul edip sorgusuz değiştiriyor opel yapmamak için elinden geleni yapıyor arkadasımda golf tsi war dsg şanz. hata vermiş arkadaşım servise 30000 km bakımı için götürdü vitesle alakalı bi şikayet yoktu adamlar tespit edip yenisini takıp verdiler... 2 hafta önce gerçekleşti bu olay.
mukeala arkadaşımızın 1.6 180 hp astrası war sanırsam birgün yolda 1.4 tsi 160 hp le karşılaşınca anlarsın akıp akmadığını..
ben hepsini kullandım hepsinin servisleriyle muhattap olduğum için kendi adıma bildiklerimi yazdım.. şuan passat kullanıyorum insignia ile kıyasladım ve insignianın çekişi gidişi berbat 1.6 için konuşuyorum passat da bu sorun yok tsi 1.4 thp astradan iyi gidiyor en önemliside opelin servislerinde hep sorun yaşadım...

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
VW'de olduğu gibi Opel servisininde iyisi kötüsü var, sıfır Insignia'nın arızadan dolayı motoru indirdiler, yeni sandık motor gelecekti, 30 gün geçtiği için sorgusuz sualsiz arabanın yenisini verdiler.
VW'de de hillholder sorununu bile çözemeyen servisler var.
dsg şanzuman sorunu da zaten bilinen birşey olduğu için değişim yapılmıştır.

yani demek istediğim sizde VW iyi Opel kötü oldu diye bu genel bir durum olmuyor.
başka insana da tersi denk gelir. benim bu zamana kadar Opel'den memnuniyetsizliğim olmadı, ilerde birgün VW aldığımda sorun yaşarsam ve servis çözemezse, Opel'le VW kıyaslanmaz mı diyeceğim?

belki Opel %50, VW %70 müşteri memnuniyeti sağlıyordur, buna lafım yok,
ama "kıyaslanamaz" yanlış bence. ikisi birbirinin yakın rakibi ve farklı konularda birbirinden üstünlükleri olan firmalar.

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
servisin iyisi kötüsü değil kendilerine tr nin en iyi opel bayisi diyenlerden bahsediyorum isim wermicem ki gerçekten de öyle..
ben opelde 1 kerelik sorun yaşadım diye yazmıyorum bunları... opel kullanıp vw e dönen yüzlerce arkadaşım war ve hepsinin tek söylediği birdaha opel almam..
corsa dan önce de megane kullandım corsamı megane mi deseler megane derim ama hiçbirzman opelle kıyaslamam ..
ben opel servisinde 1 far için 2 hafta beklediğimi söylüyorum =)) paranı weriyorsun tabki memnun kalmak en doğal hakkın ben memnun kalmadım istanbul içindeki opel bayilerinden. çorumdakiler iyidir belkii ;)

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
golf tsi dsg 5.vites 1500 devirde hiç zorlanmadan dik yokuşlarda arabayı çekiyor...

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olsun yinede golf almazdım