Astra Sfi vs Civic Vti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxi106' Alıntı:
denizabim ayıp ediosun ama ben ne zaman yan kaçtım :) ..başka 2 tane kalıyor pist ... yada arayıp ikna edelim ;)insanları.

gel gel vtece gel :D :)

volki olum fiat coupeyide getir.bar bende mini ile b deniyim:)hararete gerek yok atışmayın boşu boşuna yaw.ama geçen akşamda msn de söledim sana stock vti yürümüoo

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coupeyi katma işe cindir o parçalar aliimallah neye ugradına şaşırır kalkan arkadaş.neyse . daldan dala atlamayalım şimdi ;) KONUMUZ VTEC VE SFI

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Tokatlasaydın bi kaç kayseriliyi...:)

:D abi iş için burdayız şirketin kamyonuyla citroen berlingo ben ona kısaca kamyon diyorummmm:D:D:D

çok dandik araba yaaa allah para verip alanlara sabır versin araba sollucaz 5 ten 4 4ten 3 3ten 2 yapıyozda 120 nin üstüne çıkıyooo:D:D:D

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
max hızda tabiki sfi alır zaten stock vti ların max hız 1.6 ies lerden bile düşük ama kısada yane dragta havada karada denizde heryerde vtec yer.vtec ayrı bişidir bunu unutmayalım.walla ben brak vti ı 1.6 ies bile görsem yol weriorum hiç kapışmaya değmez benzine yazık.vtec bambaşka bişidir anlatılmaz yaşanır...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HeartOfSilence' Alıntı:
max hızda tabiki sfi alır zaten stock vti ların max hız 1.6 ies lerden bile düşük ama kısada yane dragta havada karada denizde heryerde vtec yer.vtec ayrı bişidir bunu unutmayalım.walla ben brak vti ı 1.6 ies bile görsem yol weriorum hiç kapışmaya değmez benzine yazık.vtec bambaşka bişidir anlatılmaz yaşanır...

Senin araban Astra GSI SFI mı arkadaşım? eğer öyleyse senin adına üzüldüm :cry:

maxi106

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada 1.6 ies ler daha yawaş .. vti a gore. :) küçük bi güncelleme :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...