Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece çekim bir iki resim daha ekliyorum.

090320091396.jpg

090320091397.jpg

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracının elektrik sistemini bilmiyorum ama şöyle tahmin ediyorum. 4 kapıdan hangisi açılsa iç lamba yanıyor. far düğmesini çekincede iç lamba yanıyor.
senden ricam iç lamba yanarken kapı müşirlerine elektirik veriyormu bakman. yani müşire giren elektirik değilde lambaya giden kabloya, iç lamba yanarken elektrik veriyorsa kabloyu orta direklerdeki müşirlerin çıkışına çekersin. böylelikle uzun bir kablo çekmemiş olursun.
şayet gelmiyorsa mecburen lambaya giden elektriği bulmalısın.benim araçda sol tarafda sol ayak koyma yerinin ordan direğe tırmanıyor. çekeceğin kablo sol ayak koyma yerine kadar çekersen yeterli olur. hangi kablo olduğunuda iğne testi ile rahatca yapabilirsin.
bu arada benim araçda geciktirme devresi tavan lambasının altında. eğerki seninkide öyle ise gecikmeli sönme yapabilmek için kablo tavan lambasına kadar gitmeli.
umarım yardımcı olmuştur.eğer olmadıysa söylersin bende bi astraya bakar daha net konuşurum.
dediklerini 5defa okudum ama pek bişey anlamadım. ben zaten şöyle yaptım. her halükarda direk müşirlerinden olmadı. bende iç aydınlatmadan iki kabloyu sol arka kapıya kadar çektim. ön koltukların altına birer tane 30 cm(15 led) led taktım ve bunlara elektriği verdim. hangi kapı açılırsa açılsın iç aydınlatma ile birlikte koltuk altları da yanıyor. kapı altına şimdilik vaz geçtim. yaz tatilinde kapı iç döşemelerini söküp vectralardaki kapı altı aydınlatmalardan alıp ona göre kestirip taktırabilirim. çektiğim hattan elektriği alıp bunları yakabilirim. Ayrıca verdiğin bilgiler için teşekkür ederim

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediklerini 5defa okudum ama pek bişey anlamadım. ben zaten şöyle yaptım. her halükarda direk müşirlerinden olmadı. bende iç aydınlatmadan iki kabloyu sol arka kapıya kadar çektim. ön koltukların altına birer tane 30 cm(15 led) led taktım ve bunlara elektriği verdim. hangi kapı açılırsa açılsın iç aydınlatma ile birlikte koltuk altları da yanıyor. kapı altına şimdilik vaz geçtim. yaz tatilinde kapı iç döşemelerini söküp vectralardaki kapı altı aydınlatmalardan alıp ona göre kestirip taktırabilirim. çektiğim hattan elektriği alıp bunları yakabilirim. Ayrıca verdiğin bilgiler için teşekkür ederim

kusura bakma, bazen böyle teknik yazıyorum.
sonuçda yapmış olman yeter. güle güle kullan.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ic aydinlatma lambalarini beyaz led lerle degistirdim üc ay kadar önce, güzel ferah bir aydinlatma oldu, isik cok hos görünüyor.herhangi bir ariza isigida yanmadi belki de sebebi takmis oldugum led lerin orijinal lamba yeride takili olmasidir.benimkiler bunlar her türlü aparati var cesitli lamba yerine de takilabiliniyor..
smd_neu_tag_blau.jpg

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz led derken resimleri varmı koyabilirmisin ben mtec beyaz ışık veren dipsiz ampüllerden koydum güzel oldu ama öyle çok parlak bir aydınlatması yok ben biraz ışıl ışıl olsun istiyordum

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav gündüz cekiyorum belli olmuyor gece cekiyorum makinanin flasi cok geliyor nasil cekecegimi sasirdim..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sofit hangisi dipsiz hangisi ama yukardaki verdigim resimde en soldaki tüm beyaz aparati takiyorum bir tarafi lede diger tarafi ampul yerine..birazdan resim cekip eklemeye calisirim ..