Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön orta sofit sag sol harita lambasi dipsiz.. arka kisimda ise ikiside dipsiz..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendekilerin hepsi dipsiz tek bagaj içindeki sofit onuda led li sofit taktırdım zaten resimdeki gibi 3 ledli taktırdım beyaz diğer dipsizlerin led lileri arıza ışığı yaktırır dediler o yüzden mtec super white dipsiz ampül taktırdım zaten parklarımda mtec dipsiz super white arka plakalıkda öyle ama bilmiyorum içerde aydınlatma bana kuvvetli gelmedi daha beyaz bir şey bekliyordum

benimde içerdekiler soft olsa taktırrıdım bu 3 ledli sofitlerden gündüz gibi olurdu arabanın içi bagajı gece bir açıyorum gündüz gibi ışıl ışıl

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biraz önce cektim umarim olmustur..baska türlü resim ekleme isini bilmiyorum kusuruma bakma..son resimdeki normal kapiacilinca yanan lambaya iki tane taktim ayrica sag ve solda harita lambalarinida yaptim resim cekmeyi unuttum.ikinci foto arka tekli resim 12 adet led var icinde..

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkinden çok daha parlak benimki çok soluk bende bir dipsiz ledli ampül deniyim

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orijinallik bozulmadan bir seyler yapim dedim biraz pahali oldu ama gercekten gece arabanin icine mayyak bir hava verdi..ayak kismi ve kapi icleri projem de var ama nerden elektrik alacagimi bilmiyorum bizim arabada kapi dügmeleri yok elektronik bir mekanizma varmis..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin yukaridaki verdigin örnek sofitten bende gördüm gercekten zayifti sebebi onlar ikili yada üclü led benimkiler her tanede 12 tane.

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dipsizlerin nasıl led li

otso10350187042.jpg

böyle bir şeymi

sofitin avantajı var yeri var dipsizin monte yeri çok dar kendi kadar sadece

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kac dakika lütfen kapi caldi su saati degisecekmis usta geldi 15 dakika sürecek

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarda bir resim vermistim o resimde led lambalara cesitli aparatlar var yukariki resimde 5-6 cesit aparat sofit görünenler de aparat,, arabandaki ampul yeri hangi aparata uyumluysa onu led e takiyor ampul yerine takiyorsun.az önceki verdigin dipsiz örnek cok dandik birsey ön parklar icin aldim ama nedense olmadi arka plakalikta kullanim dedim sigorta attirdi sinirlenip attim..