Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapıcam da benden nisandan önce beklemeyin çünkü malum centrafuse projeside var xenon olayımda var 2 takım xenon aldık hayla takıcam centrafuse olayını sen bilirsin emrah orayıda kovalıyoruz bir yandan laptop ı yeniledik şimdi bu ay wireless gps aparatları nı alıcam bir yandan xenon için ebaydan h7 4300 ampül ile h3 3000k alıcam öncekileri sattım şimdi tekrar almam lazım elimdeki h7 6000 leride satamadım satsam iyi olucakdı o yüzden bu mart ayı alım ayı olucak montajlar ancak nisanda olucak bu ayak aydınlatmayıda nisanda tunning cinin birine yaptırtıcam.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam daha almadım bundan alıcam

16047534_0.jpg

http://urun.gittigidiyor.com/BEYAZ-SERIT-LED_W0QQidZZ16047534#aciklama

burda varda çok para şişhaneden yerinden 20 tl ye alırım sanıyorum 1 metresini

istanbula geldigimde cebit fuarında almıstım 1 metresi 20 lira kırmızı evde duruyor hala onu bagaja yapcam içeri beyaz düşünüyorum
aldıgım kişi kartınıd vermişti ama aradım bulamadım:(
gittigidiyorda tek üyede var bu ürün o yüzden çok pahalıya satıyor

şimdi dolar biraz yüksekdi 20 olmasada 25 -30 arasıdır galiba

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şişhande ledciler kaynıyor hocam git ordan al istediğin dükkanda hepsinde satılıyordur bu tip şeritler

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yapıcam da benden nisandan önce beklemeyin çünkü malum centrafuse projeside var xenon olayımda var 2 takım xenon aldık hayla takıcam centrafuse olayını sen bilirsin emrah orayıda kovalıyoruz bir yandan laptop ı yeniledik şimdi bu ay wireless gps aparatları nı alıcam bir yandan xenon için ebaydan h7 4300 ampül ile h3 3000k alıcam öncekileri sattım şimdi tekrar almam lazım elimdeki h7 6000 leride satamadım satsam iyi olucakdı o yüzden bu mart ayı alım ayı olucak montajlar ancak nisanda olucak bu ayak aydınlatmayıda nisanda tunning cinin birine yaptırtıcam.
Allah kolaylik versin hakan vallahi bayagi isin var, ama olur ya yaparsin sen ..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sislerede 3000k çok sarı kalmazmı:S

görsellik açısından ben 6000k ya 6000k kullanıyorum ama sizinki

kullanış açısından belki daha verimli olabilir bide şu var dikkatli bi göz sislerin xenon oldugunu zor anlar galibba:(

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sislerdeki 3000k xenon zaten olması gereken xenon sis farı bu konuda bir konuda açmışdım orda okursun resimlerde var bazı firmalar zaten standarttan kullnıyor sislere xenon ama 3000k

sana şöyle diyim nasıl halojen normal bir beyaz ampülle xenon beyazının aydınlatması bir değilse yada ne kadar normal mavi halojen aydıntlaması ile xenon mavi aydınlatması bir değilse sarı içinde bu geçerli..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=40424&highlight=sislere+xenon

burdan okuyabilirsin

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılanlar ve fotolar mükemmel ama benim kafam bişeyi almadı. Belki yazılmıştır diye tüm sayfaları okudum ama yok ya da göremedim. Bunca olayın arasında çok basit bi soru ama tepe lampasından alınan elektriğin kablosunu taa pedallara kadar götürüyosunuz ama kabloyu nereye saklıyorsunuz? Şoför tarafından, yolcu tarafına nerden geçiriyorsunuz?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılanlar ve fotolar mükemmel ama benim kafam bişeyi almadı. Belki yazılmıştır diye tüm sayfaları okudum ama yok ya da göremedim. Bunca olayın arasında çok basit bi soru ama tepe lampasından alınan elektriğin kablosunu taa pedallara kadar götürüyosunuz ama kabloyu nereye saklıyorsunuz? Şoför tarafından, yolcu tarafına nerden geçiriyorsunuz?
evvetttt.... bu sorunun cevabini bende merak ediyorum ayni sikinti bendede var...

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde can sıkıntısından tüm göğsü sökmüştüm, 1-2 foto aldım ama tam istediğiniz foto değil.
altta resimde kabloları görüyorsunuz. bu kablolarön camın en üstüne kadar direkten tırmanıyor sonra yine hemen ön camın üstünden döşemenin altından aynaya kadar gidiyor.
bu kablodan 1 tanesi kapı açıldığında ceryan veriyor. isterseniz bulup bağlayabilirsiniz kaput açma kolunun yanından ama benim araçda gecikmeli sönme devresi lambanın altında olduğundan yani aynada olduğundan yaptığınız ışığın gecikmeli sönmesi için aynadan kablo çekmeniz gerekir.
şayet gecikmeliye gerek yok derseniz o zaman bu demetten iğne ile test edebilirsiniz.

aneohx.jpg