Ayak bölgesi aydınlatma ''Resimli Anlatım''

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dirsekten Aşagıya iniyor.Sonra Tam Ayakların üstündeki kapagı çıkarıp İçine Gizledim ben.Aynı Şekildede yan tarafa Gidiyor Arkadan Arkadan

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolasiniz arkadaslar..baya aciklayici oldu... bunu ben yapamam ama isini iyi bir bilen usta halleder galiba..

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Yazılanlar ve fotolar mükemmel ama benim kafam bişeyi almadı. Belki yazılmıştır diye tüm sayfaları okudum ama yok ya da göremedim. Bunca olayın arasında çok basit bi soru ama tepe lampasından alınan elektriğin kablosunu taa pedallara kadar götürüyosunuz ama kabloyu nereye saklıyorsunuz? Şoför tarafından, yolcu tarafına nerden geçiriyorsunuz?

Bende bu gün deneyeceğim ve sonradan takılan park sensörleri gibi çok basit kabloyu tavanın içinden sol direğe ordan aşşağa alıyorsun hafif tavanla döşeme arasına sıkıştırırsan oke :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykal zaten sol diregi cıkarırsan ıcınden tavana gıden kabloyu gorursun. o kabloyu soyarsın aradan bı kablo çekersin. sana guvenıyorum

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onuralp merhaba
Bu ledlere tepe lambasından elektrik alacağız peki ledlerin ucuna direnç bağlayacakmıyız

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende geçen yaptırdım Burak kardeşimin yardımlarıyla (06BB0504) Çekimler telefonla olduğu için biraz kötü ama çok şık bi görüntüsü var herkese tavsiye ederim. Burak'ın elektrikçisi bu konu da baya usta. Sol direkten tavana giden kablodan çekti. Kapı açılınca yanıyor ama kapılar kapalıyken tavan lambasını yakınca yanmıyor. Süper bağlamış. Tam istediğim gibi oldu. Ayrıca Burak'a yardımları için burdan bi kez daha teşekkür ederim ;)

Gece görüntüsü

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet o tepe lambasıyla organize olması yada sadece kapılarla olması tercihe zevke bağlı ben organize olsun bir bütünlük sağlasın diye tepe lambasıyla beraber yapdım ayak aydınlatmayı

çünkü zaten bende sol ve sağ ayrı ışıklarda olduğu için

bizim vectralarda 3 tuş var sanırım astralarda aynıdır sol tuş solu yakar ortadaki tuş hepsini yakar sağdaki tuşda sağı yakar sadece hepsini yakan tuşa basdımmı altlarda yanıyor ayrı ayrı basarsam yanmıyor.