Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
:sopa::confused::mad::(:cool:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
allah belasını versin bunların . daha ne denirki. giderler adı sanı duyulmamış ülkeye 5 milyar dolar yardım yaparlar ceremesini biz çekeriz. bizim paralarımızla millte hava atarlar. buna el ..........girmek denir.. daha duruuuun savaş ayağına yakında benzin 10 tl olur, bizlerde şu an olduğu gibi koyun koyun gider alırız.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün davutoğlunu dinldim de.Diyorki esadçısınız siz, esad ın reklamını yapıyorsunuz orada insanlar katlediliyor falan.Bu yüzden onları ülkemize alıyormuşuz bu yüzden yardım yapmalıymışız.Oraya silah gider, para gider, sığınmacılara milyon dolarlar harcanır, olan bize olur.Daha önce libyaya mısıra ürdüne gönderdikleri paralarda bizim cebimizden zam olarak alındı.Kömür peynir zamanı da geldi.Üstelik başbakan abd başkanının air force one ından daha lüks uçak sipariş etti.400 milyon dolara.Bir de ankarada Atatürk orman çiftliğinde yapılmaya başlanan bir başkanlık köşkü var.Sayıyı tam hatırlayamadım 3bin ağaç mı 30 bin ağaç mı ne kesmişler.Üstelik Atatürk yaptığı evin yanındaki ağacın dalı eve geliyor diye ağacı keselim diyenlere, ağacı kestirmeyip evi taşıtıyor.Bizim yeni hükümetimiz almış eline devlet yetkisi, milletin cebinden padişahlık devri sürüyolar.Davutoğlu dün konuşurken şu geldi aklıma.Ey müslüman davutoğlu.Kerkükte Müslüman Türkmenler abd askerlerinin kürt peşmergelerin tecavüzleri, işkenceleri, katliamları altında inlrken, kürt peşmergeler burası kürt toprakları türkmenler yaşayamaz diyip Türkmenleri çöllere sürerken senin insanlığın müslümanlığın neredeydi?Uygur Türk bölgesinde müslüman Türkler namza kılıyor diye idam edilirken, evlerde Kuran-ı KErim ler toplanıp sokakta çöp gibi yakılırken, oradaki Müslüman Türk ler tecavüze işkenceye katliamlara uğrarken senin insanlığın müslümanlığını çin 50 milyon dolara satın almadımı?KEndi bakanın bizzat çıkıp çinde olan olaylara karışamayız çinle 50 milyon dolarlık anlşma yptık demedimi!Şimdi tutmuşsun insanlık masallarıyla suriyede mısırdan libyadan ıraktan gelmiş teröristlerin, abd nin kurduğu müslüman kardeşlerin, el kaidecilerin karıştırdığı bir savaşa bu ülke insanınıortak etmeyi insanlık diyorsun!O savaşa ülke insanını sokmaya, o savaş için ülke insanının cebini soymaya devam ediyorsun!Ama öte yandan, daha düne kadar götün don alamayan adamı devlet imkanlarıyla zengin ediyorsun!Allah tez zamanda Türk halkına bu zulmü işkenceyi yaşatan diktatörleri ve yandaşlarını her türlü musubet ve helakla alır inşallah!

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gangzam styla

Ekli dosyalar

• 311153_10151133317993423_54990422_n.jpg
    311153_10151133317993423_54990422_n.jpg
    25.5 KB · Görüntüleme: 19

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yahu bunlar allah bir dese inanmam ben!

Mobil cihazdan gönderilmiştir./Sent from a mobile device.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
gangzam style iyiymiş :):)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten güney doğu anadoluda petrol arama ihaleleri hep yabancılara verildi ve petrol çıkan kuyular bile petrol yok denerek kapatıldı diye duymuştum ne kadar doğru bilemiyorum