Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Padişahın bu lale devri uygulamaları gün gelir biter ama faturayı gene biz vatandaşlar öderiz. Bakın 18 yaşını dolduran, üniversiteye giremeyen, iş güç sahibi olamayan erkeklerin genel sağlık sigortası primleri ailelerinden zorla alıyorlar. E be adam iyi güzel de, 18 yaşını geçen birisine reşit oldu diye artık ana baba yasal olarak karışamıyor ki. Yani 18 yaşını geçen her çocuk ailesine "hadi be siz kim oluyorsunuz, benim yaşım 18 artık bana karışamazsınız" deme hakkı varken neden genel sağlık sigortası primlerini ana/babadan zorla gasp yapar gibi alıyorsunuz? Haritada bile yerini bilmediğimiz ülkelere benim rızam olmadan, benden aldığın vergilerle yardım yapacağınıza oturunda kendi vatandaşlarınıza yardım yapın.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seçim zamanı 3-5 kuruş iner tabiki, sonuç? %60-70 halinden memnun! Benim bu milletten umudum yok artık arkadaş!

Mobil cihazdan gönderilmiştir./Sent from a mobile device.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fatih inan ki seçim zamanında düşen fiyatlar seçimden hemen sonra katlamalı olarak aynen bize geri döner, gerekçe bellidir "seçimler nedeniyle bütçe fazla açık verdi" . Ben kendimi bildim bileli bu hep böyle olmuştur. Siyasilerimiz bizlerin "balık hafızalı" olduğumuzu çok çok iyi bilirler :).

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdik bu 2023 te anlaşmalar bitiyormuş ya kendi petrol kuyularımızdan petrol çıkaracağımız doğrumu? yoksa o zamana benzin 23 tl mi olacak ?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdik bu 2023 te anlaşmalar bitiyormuş ya kendi petrol kuyularımızdan petrol çıkaracağımız doğrumu? yoksa o zamana benzin 23 tl mi olacak ?

Petrol kuyularımızın olduğu bölgelerin büyük petrol şirketlerinin üstelik o bölgedeki toprağı izin bile almadan gasp edip istedikleri gibi Benim petrolümü çıkarıp sonra da bana satması için akp hükümeti yasa çıkarıyor.Bir sayfa önce linkte haberi yayınladım.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tam TV8 haber istanbulda benzin zamlarıiçin röportaj yapış.Bir süper zekaya benzin zamlarınısoruyorlar ve cevap şu: İstanbul trafiğini azaltmak için bu zamlrı yapıyorlar! :D İşte bu ülkede bu insanların neden bu kadar kolay zam yapabildiğinin ispatı!

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tam TV8 haber istanbulda benzin zamlarıiçin röportaj yapış.Bir süper zekaya benzin zamlarınısoruyorlar ve cevap şu: İstanbul trafiğini azaltmak için bu zamlrı yapıyorlar! :D İşte bu ülkede bu insanların neden bu kadar kolay zam yapabildiğinin ispatı!

boşuna koyun demiyorlar böylelerine:)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün komik bi olay oldu:) ATMde para kuyruğundaydım.Yanımızdada Petrol ofisi var.Fiyatlara bi baktım benzin 4.94;Anaa dedim burda benzin 5 lira olmamış 15 kişi falan aynı anda fiyat tabelasına bi baktı tabi orda ben koptum :D