Beyaz ampül

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Beyaz ampül

HaKaN link' Alıntı:
halil bey bu ampul konsunda baya uzmanlaştınız, sizin forumun aydınlatmadan sorumlu üyesi yapalım :)
yakışmış ve güzel olmuş bence renk ahengi ve uyumu güzel.
pahalı işlemlere para bulamayınca ampullerle oynuyorum :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaramaz06 link' Alıntı:
halil abi etlikte beyaz bir ısık gorursem ufo felan değil direk senin araba oldugunu anlayacam abi icerlerde el attın kapı kollarınada yaparsan abi senle oto elektirik işine girecem sırf aydınlatma uzerıne  bravoo
:D

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Djfree link=topic=730.msg25414#msg25414 date=1302632963]
Kirmizi omasin ama:)
kapıya da yaptırcaz kırmızı :) tam olacak :D
[/quote]
yaptıracağınız zaman haber edin zahmet olmaz ise bende geliyim yaptıralım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=730.msg25431#msg25431 date=1302634077]
[quote author=Djfree link=topic=730.msg25414#msg25414 date=1302632963]
Kirmizi omasin ama:)
kapıya da yaptırcaz kırmızı :) tam olacak :D
[/quote]
yaptıracağınız zaman haber edin zahmet olmaz ise bende geliyim yaptıralım.
[/quote]
ben ankaradayım ne yazık ki, ist'a ancak yaza giderim haziran temmuz gibi sanırım. zaten foruma yazarım :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
t20 cenneti gibi :) ama işte bu ledli olanlar arıza lambası yakıyor diyorlar. benim ankara resi de gördüklerim şuna benziyordu ( http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2-x-White-3W-T20-7440-3-SMD-LED-Car-Light-Bulbs-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3f07ac5254QQitemZ270711673428QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_4189wt_939 ) 4 ledliydi. ama araca takılıydı önden görebildim yan ve arkası nasıl bilmiyorum. ışığı bana mtec in ışığı gibi geldi. güzel tarafı yanmadığı zaman mavi mavi sırıtmıyordu.
bu arada sisler için sarı h10 bulursanız türkiyede haber verin. ben bulamadım amozanda buldum abd de k&n filtreyle beraber ordan getirtecem yaz sonu.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi parklar yandığında tek tel, gündüz farları yandığında 2 tel birden yanıyor standart ampullerde.yanı gündüz farı yandığında daha güçlü ışık sağlanıyor.pekı sizin gördüğünüz ledlerde bu şekilde mi çalışıyor.birde uygun wattlı olanı bulabilirsek yakmaz.ayrıyetten ledin kafasının fara girecek kadar büyük olmaması lazım.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
şimdi parklar yandığında tek tel, gündüz farları yandığında 2 tel birden yanıyor standart ampullerde.yanı gündüz farı yandığında daha güçlü ışık sağlanıyor.pekı sizin gördüğünüz ledlerde bu şekilde mi çalışıyor.birde uygun wattlı olanı bulabilirsek yakmaz.ayrıyetten ledin kafasının fara girecek kadar büyük olmaması lazım.
t20  ler çift tel değil ki.benim gördüğüm ledler de 4ü birden yanıyor zaten.  
pardon yaw çift telmiş. şimdi baktım söktüklerime. acaba taktığım mtec de çift tel mi? hiç dikkat etmedim. kısalar yandığında daha az yanıyor diyorsun yani? yarın bi bakayım.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok abi ledlerden bahsetmiyorum.aracın üstündeki orjinal veya mtec t20ler varya onlar çift telli.gündüz farı aktif oldugunda 2 tel birden yanmakta.şimdi sizin ledlerde parklar yanarken 2 led aktif, gündüz farı yanarken 4 birden mi yanıyor.karşık oldu ama denemeden de anlayamayız.