Bosch Marka Astra J Silecekler..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

Bugün ilk defa kullandım; tamamen sessiz ve camda iz - leke bırakmayacak biçimde siliyor, eğer bu özelliğini uzun süre muhafaza ederse çok iyi.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bosch aero twinlerim bir yaz geçirdikten sonra o ilk sessizliğini yitirdi. Yavaş yavaş sesi çıkmaya başlıyor. Bakalım biraz soğuk\kar gördükten sonra ne hale gelecekler.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
bosch aero twinlerim bir yaz geçirdikten sonra o ilk sessizliğini yitirdi. Yavaş yavaş sesi çıkmaya başlıyor. Bakalım biraz soğuk\kar gördükten sonra ne hale gelecekler.

Bazen çoğunluğa uymak gerekiyor be Emre.. Silecek mevzularını görünce "silecek silecektir yahu azcık ses yapsa ne olur" derdim, 28 liraya silecek görünce açıkcası "öylesine" aldım ve dün taktım.

Meğer kullandığım orjinal silecekler eskimiş de hem garç gurç ses yapıyormuş hem de tam olarak silmiyormuş!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

28 lira iyi rakam Tolga. Neticede bosch aldık bir yaz gördü o da kapalı garajda duran araba. Şimdi ses başladı. Böyle olduktan sonra senin sileceklerin en güzeli. Hiç gerek yok isime fazla para ödemeye.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
28 lira iyi rakam Tolga. Neticede bosch aldık bir yaz gördü o da kapalı garajda duran araba. Şimdi ses başladı. Böyle olduktan sonra senin sileceklerin en güzeli. Hiç gerek yok isime fazla para ödemeye.

Bu arada orjinal sileceklerimdeki sertleşmeye bağlı sesin araç yıkama köpüğü yüzünden olduğunu da özellikle belirteyim!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Olabilir bak  005hihih

Olmaz mı yahu, yıkama köpüğünü bastım arabaya "amma temizledi bee" dedim bir de baktım silecekler lastik aksamlar mum gibi erimiş meğer köpük suyla seyreltiliyormuş!!  011zaa 011zaa

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba konuyu biraz canlandırmak gibi oldu ama silecek tavsiyelerinizi almak istiyorum. Bosch markadan memnunmusunuz ayrıca başka alternatifler var mı ve muz tipi silecekler bizim arabalara takılamıyor mu acaba

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
merhaba konuyu biraz canlandırmak gibi oldu ama silecek tavsiyelerinizi almak istiyorum. Bosch markadan memnunmusunuz ayrıca başka alternatifler var mı ve muz tipi silecekler bizim arabalara takılamıyor mu acaba

Ben başka bir marka taktım dayanamadım sesine 1 hafta sonra söktüm. Hem ötüyor hem pat pat ses çıkarıyordu. Bosch A540s aldım taktım gayet güzel. Başka marka alıp paranızı çöpe atmayın benim gibi.