Bosch Marka Astra J Silecekler..

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

Bugun baktığımda aracimdakilerin orjinal olmadigini eski sahibinin muz silecek taktigini gördüm. Bosch markanin dış yuzeyi ile muz olanlarin ki farklı gibi yani ust kismi bunun icin bir aparat var mi ve montaji kolay mi ayrca N11.comda astra j nin tirnaklarina uyumlu muz silecek vardi tavsiye edermisiniz

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bosch-aerotwin-a540s öneriyorum.  Rbw markayı kesinlikle önermiyorum.  Takması çok kolay.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
Bugun baktığımda aracimdakilerin orjinal olmadigini eski sahibinin muz silecek taktigini gördüm. Bosch markanin dış yuzeyi ile muz olanlarin ki farklı gibi yani ust kismi bunun icin bir aparat var mi ve montaji kolay mi ayrca N11.comda astra j nin tirnaklarina uyumlu muz silecek vardi tavsiye edermisiniz

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=4942.45

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
merhaba konuyu biraz canlandırmak gibi oldu ama silecek tavsiyelerinizi almak istiyorum. Bosch markadan memnunmusunuz ayrıca başka alternatifler var mı ve muz tipi silecekler bizim arabalara takılamıyor mu acaba

Merhaba ben yaklasik bir ay once Bosch Car serviste 59Tl ye ön silecekleri degistirttim ve cok memnunum. Opel serviste silecekler 150Tl  battle_Teroriste

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Merhaba ben yaklasik bir ay once Bosch Car serviste 59Tl ye ön silecekleri degistirttim ve cok memnunum. Opel serviste silecekler 150Tl  battle_Teroriste

Hangisinde degistirdiniz acaba bn 3 4  tanesini aramistim yoktu hicbirinde.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:

Terazidere de Mercedes Mengerlerin icerisinde İbrahim bey var telefon ile gitmeden arayin yardimci oluyor. Hatta belki hatirlar beni esimle iki arac gitmistik

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:

Arkadaşım bazıları Astra j için böyle bir silecek yok bosch un ürettiği diyor. A540S diye modeli ile sorun. Belki başka araç içindir fakat bizimki ile tam uyumludur. Ama hepsi bunu bilmiyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Arkadaşım bazıları Astra j için böyle bir silecek yok bosch un ürettiği diyor. A540S diye modeli ile sorun. Belki başka araç içindir fakat bizimki ile tam uyumludur. Ama hepsi bunu bilmiyor.

Ben aradigimda kod vermedim, astra j icin dedim tam emin olamadilar ama %99 uyar dediler. Gittigimde mevcutlari sokup elerindekiler ile kiyasladilar ve uygun olanini taktilar bu arada yanlis anlasilma olmasin Bosch Car Servis Mercedes Mengerler icerisinde

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bosch car service e gittim değiştirmek istedim, astra için bosch un ürettiği bir silecek yok dedi adam. Baya baktı oradan buradan bulamadı. Telefonla başka yeri aradım var dedi. Ben de bıktım bunlardan internetten aldım kendim taktım.
Yok astra için derlerde Aerotwin A540s var mı diye sorun. Gerçekten bilmiyorlar çünkü.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Ben bosch car service e gittim değiştirmek istedim, astra için bosch un ürettiği bir silecek yok dedi adam. Baya baktı oradan buradan bulamadı. Telefonla başka yeri aradım var dedi. Ben de bıktım bunlardan internetten aldım kendim taktım.
Yok astra için derlerde Aerotwin A540s var mı diye sorun. Gerçekten bilmiyorlar çünkü.

Benim gittigim yer Mercedes servis ile ic ice oldugu icin oldukca bilgililer aracin garantiden sonrasi icin bakima gidecegim ilk adres