bu aracı alıyımmı takasta?

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kararsız kaldım,alım satım yapıorum ben alıp 1-2 ay binip satıorum bu araca peşin en fazla 6.500-7000 bin veririm takasta daha yüksek rakama qelcek peşin 15.500 daha mantıklı

bencede peşin para daha mantıklı o zaman daha degısık arabalarada yonelebılırsınız ve bunu satmak ıcın ugrasmassınız

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takastan mümkün olduğunca uzak durmakta fayda var yeni 2. el araç = yeni problem olabilir. Ayrıca 1.8 lerde ABS yoktu diye hatırlıyorum ama arkadaşınkinde var görünüyor

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kararsız kaldım,alım satım yapıorum ben alıp 1-2 ay binip satıorum bu araca peşin en fazla 6.500-7000 bin veririm takasta daha yüksek rakama qelcek peşin 15.500 daha mantıklı
ben alıp 1/2 binip satıyorum diyorsunuz ve siz bu arac alım satım işi yapıyorsunuz ve bence siz hem fiyat hemde temizliğinden iyi anlıyorsunuz
ve size bilgi vrmek fiyat vermek yanlış olur ilk mesajımda mantıklı değil demiştim o zaman sizi kullanıcı olarak görmüştüm ama alım satım yapıyorsunuz tabiki danışmak faydalı olur ama bence siz ne eder neye gider kar zarar olayını hepimizden daha iyi biliyorsunuzdur

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en mantıklısını yaparsın. 200 bine gelmiş 16 yaşında arabaya ne hacet..

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bulaşma derim kardeşim sen arabani sat al parani cebine koy araça komple boyali elinden zor çikarirsin ve araçta yorgun gözüküyor