Bu Nasıl Kasko yaa ????

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arastır sor ama sanki durum değişmez gibi... ama sağ salim olman önemli...bosver bi yerden alan Allah baska yerden verir..:)

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Sercan elinden birюey gelmez...Eрer baban kaskoyu yenilerken ilerisini hesap edip senide ilave ettirseydi юimdi bu konuyu aзmamэю olacaktэn..Olsun beterin beteri vardэr birde kaskonun olmadэрэnэ dьюьn...16000 denmi olmak daha acэ,yoksa 1500 tl denmi..Dert etme bence ...Hayэrlэsэ olsun....

Eger Tr dede kurallar buradaki gibiyse 3 aylik ehliyetli birini sigortaya yazdirmak cok pahaliya gelirdi. Yanlis hatirlamiyorsam 3 seneden az staj olunca bayagi bir fiat arttiriyorlar.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko aracı perte çıkarırken üç farklı yerden 2. el fiyatı alır ve bunların ortalamasını size öder poliçede gözüken 18.000 ytl üst fiyattır

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
poliçeyi yaptırırken tek sürücü için yaptırılırsa belirli bir oranda indirim oluyor fakat hasarı farklı sürücü yaparsa aynı oranda kesinti yapılır olayda bir yanlışlık yok bence geçmiş olsun...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskoda babanızın adı yazması farketmez önemli olan tek sürücü indirimi yada şöyle söyliyeyim 10 yıllık ehliyet sahibi olma vs belli kriterlerdeki insanların aracı kullanabilirliğini gösteren ve bu kritere uymadığınız bir madde varmı ona bakın. o varsa belli bir muafiyet oranı vardır. eğer böyle bir madde poliçenizde yazmıyorsa ve full kasko ise enflasyon koruma klozu vs varsa kasko bedelinizin üzerinde bir bedel alırsınız. benim çalınanan arabam 15100 tl poliçede idi paramı 15464 tl olarak aldım. bu size bir örnek olsun...
gelişmeleri bildirin...

Son düzenleme:

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskoda babanızın adı yazması farketmez önemli olan tek sürücü indirimi yada şöyle söyliyeyim10 yıllık ehliyet sahibi olma vs belli kriterlerdeki insanların aracı kullanabilirliğini gösteren ve bu kritere uymadığınız bir madde varmı ona bakın. o varsa belli bir muafiyet oranı vardır. eğer böyle bir madde poliçenizde yazmıyorsa ve full kasko ise enflasyon koruma klozu vs varsa kasko bedelinizin üzerinde bir bedel alırsınız. benim çalınanan arabam 15100 tl poliçede idi paramı 15464 tl olarak aldım. bu size bir örnek olsun...
gelişmeleri bildirin...

abi herkes boşa uğraşırsınız dio :( :( kaskoda tek babamın adı yazılıydı :( :( 16,500 alıcak gibiyiz :( :(

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi herkes boşa uğraşırsınız dio :( :( kaskoda tek babamın adı yazılıydı :( :( 16,500 alıcak gibiyiz :( :(

sen bu yazdıklarımı babana da okut...
kaskoda yazan isim önemli değil renkli yazılan kısımları iyi oku ve anla güzel kardeşim 1500 tl az para değil... mesela eşime araba aldık ama ruhsatda benim adım yazılı kaskoyu ablamın karttan ödedim ödeyen ablam kasko benim üzerime gözüküyor ama arabayı kim kullanırsa kullansın Allah korusun kaza anında çalınma anında full ödeyecekler çünki tek kullanıcı yaş indirimi vs indirim talep etmedim...
istersen 1 günlük ehliyetin olsun kaskonda böyle bir muhafiyet kullanmadı iseniz ve full kasko ise tam miktarı ödemek zorundalar. aracınla değil genel müdürlükleri ile konuş ve ödenecek miktarın kasko miktarı altında ödenmesinin sebebini yazılı olarak mutlaka ve ısrarla iste...