bu radyo neden açılıyor?

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
forumda aradım ama bulamadım aracın kitapçığında da yeterli bilgi yok.Sorun şu:kontağı her açışta radyo açılıyor.o kadar araba kullandım bu olayı bir tek corsa c de gördüm.bunun bir ayarı varmı? yoksa bir mantık yürütülerek böyle ayarlanmış?benim şu an üretebildiğim tek çözüm her stop edişten önce sesi iyice kısmak

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
power butonuna basarsan tekrar açılmaz. kontak açılırken

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
:good:
power butonuyla kapatıp kontağı kapatırsan açılmaz,
yani kontak açıkken hangi durumdaysa kontak yeniden açıldığında o pozisyonda olur

bunu denedim ama çözüm olmadı.aarabayı stop etmeden radyoyu kapatıyorum ama tekrar çalıştıracağım zaman kontağı açasıya radyo açılıyor

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp ayarlarında in-logic vardır, 'of ' konumuna getir...
Eğer olmazsa teyp modelini belirt bize ayrıca,en kötü ihtimalle yazılımsal bir sorun vardır,3-5dakikalık işi var......

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp ayarlarında in-logic vardır, 'of ' konumuna getir...
Eğer olmazsa teyp modelini belirt bize ayrıca,en kötü ihtimalle yazılımsal bir sorun vardır,3-5dakikalık işi var......
bunu deniicem abi

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdeki corsalarda ignition diye bir tuş var.onu off yaparsak teyp kontağa bağımsız oluyor kontak kapatsak bile teyp çalmaya devam ediyor.onun "on" konumuna getirirsek kontak kapandığında teypte kapanıyor.sizdede böyle bir olay olması lazım...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizdeki corsalarda ignition diye bir tuş var.onu off yaparsak teyp kontağa bağımsız oluyor kontak kapatsak bile teyp çalmaya devam ediyor.onun "on" konumuna getirirsek kontak kapandığında teypte kapanıyor.sizdede böyle bir olay olması lazım...

:good: