Buda benim Corsa C ))

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araban cok güzel maşallah nazar değmesin farlar için cosmo farlari düşünebilirsin angellar yerine tabi bu benim fikrim arkaya ledli stoplarla mükemmel olur diye düşünüyorum birde spoiler olabilir cok kemikli olmamak şartıyla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim : ) junyan farları aldım 1 aydır odamda duruyor, muayeneden sonra takılmayı bekliyorlar: ) ledli stopları bende düşünüyordum ama bir süreden sonra ledlerinin tek tek patladığını duydum ve bi araçtada gördüm çok kötü gözüküyor. folyo kapladıktan sonra daha çok hoşuma gitmeye başladı açıkcası : ) spoileri bende düşünüyorum ama başka düşüncelerim de var spoilerden önce o düşüncemi yapacağım ;) yorumların için teşekkür ederim :)

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
led li stop benim hiç hoşuma gitmeyen bir mod,kendi fikrim tavsiye etmem,böyle siyah çok güzel stopların.

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi anlamıyorum, corsa c aracım olacak ama sri jant takmayacağım.. imkanı yok..

hayır şimdi göreceli zevk meselesi diyeceksiniz fakat o jantı beğenmeyen bir canlı görmedim, duymadım:D arabayı bambaşka gösteriyor ama kimse alıp takmıyor.

kazasız belasız inşallah.

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi anlamıyorum, corsa c aracım olacak ama sri jant takmayacağım.. imkanı yok..

hayır şimdi göreceli zevk meselesi diyeceksiniz fakat o jantı beğenmeyen bir canlı görmedim, duymadım:D arabayı bambaşka gösteriyor ama kimse alıp takmıyor.

kazasız belasız inşallah.

Eyvallah :)

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu corsa C lerin ayrı bir sevimliliği var. Çok güzel araba allah kazalardan nazarlardan saklasın. Direklere folyo çektinmi gri ile siyah daha iyi uyum sağlar. Yalnız xenon takarsan merceksiz takmamaya özen göster ;)

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu corsa C lerin ayrı bir sevimliliği var. Çok güzel araba allah kazalardan nazarlardan saklasın. Direklere folyo çektinmi gri ile siyah daha iyi uyum sağlar. Yalnız xenon takarsan merceksiz takmamaya özen göster ;)

Teşekkür ederim. Allah kimseye kaza bela vermesin inşaallah :) folyo olayını yaptıracağın aklımda :) angel farlarıda 1 ay önce aldım odamda duruyor :) bu ay sonu muayeneden sonra xenonlarla birlikte taktıracağım inşaallah ;) mercekli yani ;) arabam güzel olacak ben yolu göreyim diye diğer sürücülerin dikkatini bozmaya onları kör etmeye gerek yok diye düşünüyorum ;)

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman tadından yenmez. Bide muz silecek geldi aklıma şimdi ;)

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman tadından yenmez. Bide muz silecek geldi aklıma şimdi ;)

Corsa C için muz silecek yokmuş geçen gün Opelparçaci-sına Buğranın yanına gittim. olmadığını ancak made in çançinçon olanlarının olduğunu öğrendim. Ayrıca zaten önümüz yaz, kışın gelirsin ayarlarız dedi : ) bende iyi o zaman dedim :D

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Junyan marka angel ve 8000 K xenonlarımızıda çok şükür takabildik : ) fotoğraf ilk mesaja eklendi ;) gece tekrar fotoğraf çekeceğim : )