Buda benim Corsa C ))

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun melek gözlerin,yakışmış.Aydınlatma nasıl bu arada,memnunmusun?

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Ben 6000 K xenon istemiştim ama 8000 K getirmişler.Alman malı iyi bir markaymış. far ayarları sırasında keskin çizgiler olduğunu söylediler. gece henüz kullanmadım ama fotoğrafları çekerken aydınlatmasına baktım. gayet başarılı :)

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel farlar ve çıta boyatma olayı çok hoşuma gitti.. Aracınız hayırlı olsun.. allah kaza bela vermesin.. ama bence cam rüzgarlıkları yakışmamış.. ben genel itibariyle birçok araca yakıştıramıyorum bu aksesuarı :) ama aracını genel itibariyle çok güzel

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Angel farlar ve çıta boyatma olayı çok hoşuma gitti.. Aracınız hayırlı olsun.. allah kaza bela vermesin.. ama bence cam rüzgarlıkları yakışmamış.. ben genel itibariyle birçok araca yakıştıramıyorum bu aksesuarı :) ama aracını genel itibariyle çok güzel

Teşekkür ederim. Amin Allah c.c. hiçbirimize kaza bela vermesin inşaallah. cam rüzgarlıklarını takma sebebim, ben maalesef ki sigara içen birisi olduğumdan yağmur yağdığında camı aralamam gerektiğinden :) sigarayı bırakırsam onlarıda sökerim inşaallah : )

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim. Amin Allah c.c. hiçbirimize kaza bela vermesin inşaallah. cam rüzgarlıklarını takma sebebim, ben maalesef ki sigara içen birisi olduğumdan yağmur yağdığında camı aralamam gerektiğinden :) sigarayı bırakırsam onlarıda sökerim inşaallah : )

O zaman yapacak birşey yok hocam :)) ama sigarayıda bırakırsanız iyi olur

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Arabanız çok güzel maşallah.

Junyan farlar muayenede sıkıntı oluyor mu acaba? Çıtaları ne kadara boyattınız?

52 AY 370

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatlı olmuş araban allah kaza bela vermısen. bu arada çıkardığn farları napdn bana o farlardn lazm ama sen napmayı düşünüyrsn?