Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuksehırde Trafıkde olanlar ıcın bence şart deıl..Çünkü onun frekansı ıle radyo frekansı çakışıyo ve siz farklı bır frekans a gecmek durumunda oluyorsunuz..Alıpda kullanan Uyeler ıcın soyluyorum..88.1 yada 88.5 şuan en verımlı frekansdır..Alanlara hayırlı olsun almayanlar ıcınde Şöle söylüyeyım.Pioneer ve jvc nın modellerı var 150ytl civarında aux cıkıslı bu cıhazlar fıyatına gore uygundur ..Önerilirir..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ankara migrostan sierra marka mp3 player aldım 49 ytl daha sonra çakmaklık girişi aldım yuvasını araç çalışmıyorkende dinleyebilmek için radyodan elektrik aldım yani radyo açılınca açılıyo kapanınca kapanıyo sesi gayet güzel ayrıca seçtiğiniz kanal dolu olsa bile sizin çaldığınız mp3 çalıyo birde tid şapkasının içine monte ettim dört dörtlük oldu en kısa zamanda resim eklerim

turzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FM Transmitter

Arkadaşlar,
Forex 4 GB aldım. Ses gayet iyi. Kaliteli MP3 kaydı varsa (kendi CD'den çevirme MP3'lerim de harika ses var) CD'ye yakın kalitede.
Ayrıca klasörleri de okuyor. (İçinde bir kaç yabancı şarkı geliyor, bir klasör açıp içine atmıştım, onları okuyunca anladım. Ben de klasör halinde attım ve çalıyor). Ayrıca ayalanan frekansta yayın olsa bile onu kesiyor (Konya ve Niğde ve Zonguldak'ta kullandım). Ses gayet temiz. Ancak rastgele çalma modu yok, Sıra ile devam etmekte. 4 GB kendisi, 4 GB SD kart, 4 GB USB bellek taktınız mı 10 günlük müzik atmış olursunuz).

Teyp değiştirmek istemeyenlere hesaplı bir çözüm.

ayhan383

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
transmiter

arkadaşlar ben aldım bu cihazdan hemde en pahalısın dan çok güzel bir cihaz ama tek sorunu frekans ayarlarını ii yakmakda
radyoların hiç kullanılmayan bir frekanssı olması lazım
ayrıca bende mp 3 çalarlı typ var arabamda ondan bile güzel ses çıkarıyor cd sorunum kalmadı artık yok cd ısındı yok çizildi yok cd takıldı
mahmutpaşada daha iileri çıkmış ben netten almıştım
almak isteyen mahmutpaşaya baksın fiyatları degişiyor 120 ye kadar cihaz var ben billsen bu yeni cihazlardan alırdım

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Aman dikkat arkadaşlar bu cihaz insanları kazaya yaklaştırıyor. Ben bunu aldım birkaç gün kullandım sonra da sattım. Ses kalitesi öyle ahım şahım değil. Sonuçta MP3'ün kalitesine bağlı oluyor. Benim alternatifim orjinal MP3 çalar yoksa orjinal CD çalar yoksa Orjinal teybe AUX o da yoksa radyo dinlemek.

M

mahmut bere

Bilgi Girilmemiş
arkadaslar merhaba yeni üye oldum yapılacak olanları bikmiyorum kusura bakmayın. benim araba dogan slx ama buradaki paylasım ve sohbet hosuma gittigi için kayıt oldum.
bir sekilde teybimize aux cıkısı yaptırabiliyoruz ama fm transmitterimizi de radyo kanalı olarak degil de içinden kablolu cıkıs olarak kulanabilirsek cok guzel olur. hem direksiyon kumandalıları var hemde kablo ile teybe baglarsak cd dinliyor mus gibi oluruz. bunu yapma ımkanı var mı acaba.. bu sitede boyle bir sey var ama fotolar acıl mıyor..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba yeni üye oldum yapılacak olanları bikmiyorum kusura bakmayın. benim araba dogan slx ama buradaki paylasım ve sohbet hosuma gittigi için kayıt oldum.
bir sekilde teybimize aux cıkısı yaptırabiliyoruz ama fm transmitterimizi de radyo kanalı olarak degil de içinden kablolu cıkıs olarak kulanabilirsek cok guzel olur. hem direksiyon kumandalıları var hemde kablo ile teybe baglarsak cd dinliyor mus gibi oluruz. bunu yapma ımkanı var mı acaba.. bu sitede boyle bir sey var ama fotolar acıl mıyor..

mahmut arkadaşım önce üye arşivi kısmında yeni konu açarak kendini tanıtman lazım, ve de profil ayarlardan imza eklemen gerekiyor...

sonra arama yı kullanarak aux diye aratırsan konu hakkında açılmış eski konuları bulabilirsin, yok bulamazsan yeni konu açıp soru sormayı deneyebilirsin :) aux çıkışı yapan arkadaşlar belki bu soruna da çare bulabilirler bilemiyorum...

OpeLcoRsabIzdEkoRuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende baya kullandim Eger iyi bir Frekans ayarlarsan ses iyi geliyor Cd calara göre % 60 verim alaßilirsin kesinLikle Cd calardan qelen sesi tutmaz ama Kötüde sayiLmaz Ben hatayda alDım 35 tL ye kumandali felan garantiside war ekranLı bide bazılarında ekran yOk kacinci sarkida olduqunu felan göremiyorsun Gayet Uygun bişe 35 tL ye casetçalarin Mp3 calara dönüsüyoR bide bu yönden düşünmek lazim ....:cool:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Kullanıyorum Ama Ses Kalitesi Benı Hiç Tatmin Etmiyor.Arabayı Satmazsam Teyp Almayı Düşünüyorum Pioneer

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın almayın(istanbul) sinir hastası olur .günleriniz hastanede geçer.yok arkadaş.bağcılardan karaköye gelene kadar çıldırıyorum.5 tane frekans değiştiriyorum.toplam4 tane şarkı dinleyeceğim burnumdan geliyor.