Çakmaklıktan Mp3+Radyo Keyfi

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun adaptörden kaynaklanıyor ya da kaset çalardan. MP3 Player'dan olmadığına eminim. Sony kaset adaptörü var onda fark eder mi acaba? Cızırtı yapmaz belki diye düşünüyorum. Bu arada Astraların orjinal kasetçalarının çıkış gücü kaç Watt? Hoparlör değiştirmeyi düşünüyorum da ses kalitesinde bariz değişiklik olur mu? Arka kapıdaki orjinal hoparlörler güzel ses vermiyor.

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
FM Transmitter'ler...

FM Transmitter almayı düşünüyorum...

Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum...

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakmaklıktan mp3+radyo keyfi konusunda detaylı görüşler var...Ama özetle şehir içi kullanımda kanalın karışması vs gibi şikayetler var...Mp3 çalar+Kaset Adaptörü güzel bir alternatif gibi duruyor...
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=15548

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
çakmaklıktan mp3+radyo keyfi konusunda detaylı görüşler var...Ama özetle şehir içi kullanımda kanalın karışması vs gibi şikayetler var...Mp3 çalar+Kaset Adaptörü güzel bir alternatif gibi duruyor...
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=15548

Link için teşekkürler...

"FM" olarak arattığımda bir şey çıkmamıştı... Meğer kabul etmiyormuş... :D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben internetten aldım 1gb dahili hafızalı 36 ytl ye baya memnunum cızırtı oluyor ama bas tiz ayarıhdan hallediyorum tavsiye ederim büyük şehirde bilemem ne olur

orkun41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kullanıyorum kocaeli / izmitte
hiç bi problem yok gayet güzel ses veriyo. cızırtı oluyo çok az bas ve tiz i kısarak hallediorum çözümü. sesi açtığımdada boğma yapmıyor. 1 gb dahili hafızası var. kumandası var :D 40 ytl ye almıştım

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FM Transmitter almayı düşünüyorum...

Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum...[/quote

az önce yine denedim hiç iyi olmuyor...kaset iyi olur demiş hemserimin biri ama kesinlikle katılmıyorum.. kasetin dönme sesini duyuyorsun..kaset adoptör iş degil denedim... sonra fm transbitter her neyse sana tam adınıda vereyim bendekinin Fujitel mp3 fm modulator...1gb hafıza sd mms ve flash bellek hepsi nin yeri var ..çok güzel bir alet gibi ama sesi sana birinci sınıf vermez...

kesinlikle alma parana yazık... baskalarının kötü tecrübelerini tekrar tecrübe etmek ...lıktır... derler bizim orda ..sakın alma....

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bazı arkadasların yazdıklarını hayretle okuyorum... kaset adaptor ve fm tranmitter için ses güzel diyorlar.... bu arkadaslar hiç teyp görmemişler sanki.. yaw piyasadaki en dandik cd çalar ve en dandik hoparlör bu çin çakması aletlerden daha iyi ses verir.. tamam aletler güzel ama ses kalitesi kimseyi tatmin etmez.. iki aletten su an elimde mevcut..hiç bir ... ya yaramıyor...radyo dinlemeyi tercih ederim...