cam filmi cektirmek isteyenler :)

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
film piyasası almış başını gitmiş yaww.(yeşilçam geldi birden aklıma..)
şu bir gerçek ki
ytl den başlayıp ytl ye kadar bu işi yapanlar var.kimi sattığı ürünün pahalı olduğunu söylerken kimisi işçiliğinin muhteşem olduğunu söylüyor....
aslında bende istiyorum ama astra da yediğim kazığın acısı hala çıkmadı...

erkut_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gördüm aksarayda 50 ytl ye film yapanları ve gittim yaptırmaya o arada oraya daha önce film yaptırmıs bi arkadas geldi ben her hafta burdayım yaptıkları film çok kalitesiz çıkıyo dedi arabasını bi inceledim tamamen rezalet sonra film yaptırmaktan vazgeçtim...

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben sadece gördüm, adamın filmi kaplayışını izledim ve gercektende havanın kararmış olmasına ragmen özenerek isini yapıyordu, sonradan kabaran yerleri tespit edip hava kabarcıklarını alıyordu felan :)
arkadaslar isin aslında cam filmi denen olay parcacılarda 10 ytl. düsünün bir arabadan 40 ytl kazanıyorlar, fena para degil, garanti olayına gelince inanın sormadım, ama denildigi gibi, bir polis cevirmesinde söktürecegimiz icin 50 ytl cok büyük bir para degil bu işe :)

angel farlara gelince hem junyan hemde sonar mark, her ikiside aynı fiyatmış...

ERSOO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Haziran Ayinda Amerikan çizilmez Filmi 100 Demişlerdi Pazarlikla 70 E Yaptirmiştim Işçilikte Güzel.yaptiracak Arkadaşlara Tavsiyem Filmin Kalitesine Dikkat Etsinler Ayrica Film çekilirken Cami çok Iyi Temizletsinler,rüzgar Olmayan Cama Toz Konmayan Bir Yer Olmali.toz, Filmin Altinda Beyaz Noktalar şeklinde Sirtarir Haberiniz Olsun.

PTB61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesım kapı panztlarnı söküolar mı cam fılmı yaparken?

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gordugum kadariyla sokmuyorlardi kardesim, baska bir forumdan bir arkadasim yaptirmis, oldukca memnun oldugunu ve 5 yilda garantili oldugunu soyledi,

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende film yaptırmayı düşünüyordum en iyisi ziebart tır diye gidip bir soriyim dedim.dolar bazında 500 ytl ye yakın fiyat çektiler 3 katmış,çizilmesi çok zormuş,kırılma anında dağılmayı önlüyomuş gibi bir çok özelliğinden bahsettiler.açıkcası bana film için çok geldi ve birde polisler sorun çıkarıp görüncede anahtarla çiziyolar gibi söylentilerde duyunca tamamen erteledim.

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
ya güldürmeyin arkadaşlar beni ya
50 ytl camı tak 2-3 ay sonra kabarsın ordan burdan sular çıksın,çocuklar sokakta ellesinler eliyle çıkartırlar valla,dandik bir işcilik yapıyorlar ve görüş mesafen azalıyor netlik anlamında,adamın gözleri bozuluyor ön camada yaptığınızı farz edersek,en süperi LLUMAR 300 YTL ön cam hariç yapın adam 5 sene garanti veriyor