cam filmi cektirmek isteyenler :)

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
50 ytl bişey degil zaten polis cıkarttırıyor gider yenisini yaptırırız:))
bende film yaptırmayı dusunuyorum 230ytl ama iste polis isi bozuyor birde yaptırdıktan sonra cıkar derse ama 50 ytlye yaptırdıgını gıt bir dah yaptır 5kere yaptırabiliyorsun 50ytlden :))))buda bir fikir

PTB61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krdesım bide cam fılmını 1 numara yaptırmaı dusunuorm,ama arka cam 2 no olsun ıstıorum ole ıstedıgn koyulugu flan yapıolar demi... ;)

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
krdesım bide cam fılmını 1 numara yaptırmaı dusunuorm,ama arka cam 2 no olsun ıstıorum ole ıstedıgn koyulugu flan yapıolar demi... ;)
1 numara cam filmini takma daha iyi
2 numara ile sorun yaşamazsın merak etme sen
300 ytl LLUMAR taktır 5 sene garantili

PTB61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krdsm cok ugrastırıo polısler 2no cam fılmıyle,ben 1 no yaptrıım arka cam ztn 2 no olcak.. ;)

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Ordaydim çektirdim Bir Problem Yok Güzel çektiler

PTB61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
garanti verdimi sana?bide sıra durumu flasn varmı?

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bu adamlarda 5 sene garanti veriyorlar, biz 300 ytl.ye yaptirmayida biliyoruz da Polis cevirip 2 anahtar cektigi zaman filmlerine 300 de duman olcak onuda biliyoruz, bunu bildigimden de arkadaslara belki faydasi dokunur diye boyle bir topic actim, ayrica cocuklar nasil cikaricaklar iceriden cekilen cam filmini o da ayri bir konu :) film filmdir, 50ye yapilanda yasan 300.e yapilanda :)

ya güldürmeyin arkadaşlar beni ya
50 ytl camı tak 2-3 ay sonra kabarsın ordan burdan sular çıksın,çocuklar sokakta ellesinler eliyle çıkartırlar valla,dandik bir işcilik yapıyorlar ve görüş mesafen azalıyor netlik anlamında,adamın gözleri bozuluyor ön camada yaptığınızı farz edersek,en süperi LLUMAR 300 YTL ön cam hariç yapın adam 5 sene garanti veriyor

CoRSa_M

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gule gule kullan kardes, kac numara cektirdin ?? bende yaptirip yaptirmama arasinda gidip geliyorum valla ama sanirim en sonunda gidip yaptiracagim :)

Bugün Ordaydim çektirdim Bir Problem Yok Güzel çektiler

PTB61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkads galıba lumar cam fılmınn sahıbı ole bı rklam yaptıkı!! :D 3oo ytl ye 6 kere kaplatırsın aksaraydan,noolcak sankı ıkısınıde sekıl olsun dıe yaptırmıon mu!!

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sakin ha yanlis anlasilma olmasin bu yazdiklarimdan benim hicbir ticari kazancim yok, bugun kendi arabam icin ufak tefek parca bakmaya aksaraya gittim, dolasirken once angel fiyati sordum 300 ytl dediler(corsa c), ordan cikip sis fari aradim ama maalesef bulamadim, derken adamlar kocaman yazilarla yazmislar, 50 ytl.ye komple araclariniza amerikan mali fil kaplanir diye, adamlara is ustunde denk geldim ve oldukca titiz bir sekilde calisarak yapiyorlardi, valla aksam uzeri oldugundan ve adamin elinde is oldugundan yaptiramadim, aslinda birazda polis korkusundan yaptirmadim desem yeridir ama yinede o an gozumu karartmistim yaptiracaktim, ucuz yollu yaptirmak isteyenlerin aksaraya giderek yaptirabileceklerini forumda paylasmak istedim...

yineliyorum ben satici yada firmadan birinin arkadasi degilim ve bu topici sadece opelci arkadaslara faydam dokunsun diye actim, en ufak bir ticari kazancim yok bu isten, faydam dokunduysa veya dokunacaksa ne mutlu bana :)

Aksaray Derken İst/Aksaraymi 68 Plakasi Olan AKSARAY mi :) ?