cam filmi cektirmek isteyenler :)

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar 50 ytl ye yapıyorlar aksarayda bende duyunca yaptırdım orada kuyruk bekleyip ama sonuçtan hiç memnun değilim bence ucuz etin yahnisi olayına gidiyor iş..onun için tavsiyem yaptıracaksanız paraya kıyacaksınız yada nasılsa polis söktürecek yakalayınca deyip ucuzundan yaptıracaksınız :D

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hertürlü filmde problem çıkıyormu polisle,
en açığından yaptırmayı düşünüyorum??

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polis kılsa çıkar çünkü bilenin aksine filimin renkle alakası yok eskiden diyorlardı 45 dereceye kadar falan ben direk bunu bizim iş hanının önündeki polisden duydum sohbet esnasında filim yasak yani açık yada koyu olması farketmez filmin kendi yasak polis kılsa her şekil kıllık yapar açıkda taksn koyuda taksan ama çoğu %90 ı açık renkde güneşi kırmak amaçlı filimlere ses etmiyorlar nihayetinde o filimlerde arabanın içi gene normal şekilde görünüyor

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi için teşekürler,
güneş kırmak için düşünüyordum
arka perde sordum servisde 190ytl fiat verdiler
çok pahalı geldi

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka perde aksesuarcılarda 30-40 milyona satılıyor benim arabamdada olmazsa olmazdır arka perde servisdekindende gerek şekil itibariyle gerekse dışardan görüntü itibariyle çok çok güzel duruyor

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana polis arkadaşın dediği arabanın içinin görüşünü engelleyen her türlü şeyin sonradan takmak yapıştırmak yasak o yüzden hep diyorum lazer cam oldumu ses edemiyorlar çünkü lazer cam fabrika çıkışlı yapıldığı için sonradan pek yaptıran yok tuzlu olduğu için

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün ankara cancan oto da çektirdim. kaliteli bir film seçtim ama bu adamlar toptancısı ve 130 ytl ye işçiliği ile çektiler. ben 1 numara olsun dedim ama sanırım 2 numara taktılar ve bana kalırsa iyi ki yapmışlar .. işçiliği sevmedim yalnız ne yalan söyleyeyim.. şimdi bir gün bekleyecek araba ve 1 gün cam açmayacağım filme birşey olmasın diye. yarın gidip küçük kabarcıkları aldıracağım ısıtarak.

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sakın aldanıp ucuz film çektirmeyin derim geçen sene çektirdim yazın başında yazın sonuna kadar güneşten soldu sanki yokmuş gibi bi hal aldı.sonra kazırkende rezisstanslar gitti..bende 50 ytl ye çektirmiştim.işçiliğine para alıolar çektikleri filmin 6m si 7 ytl.ben kendim 50 ytllik film alıp kendim çekiyorum.ömür boyu garantili çizilmez film.