cam filmi cektirmek isteyenler :)

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni bir sistem çıkmış arkadaşlar camları spreyle boyuyorlar ama farklı bir sistem almanyadan getirtmişler

mail atmışdım kendime fiyat bilgisi için gelen cevabı buraya koyuyorum

bizm ürün özel cam için üretilmiştir ve Avrupada olduğu gibi Türkiyede de yasada yeri vardır pratikte olan problemleri yakınka çözeceyiz bizim boya ön cam dahil her renk ve ton da uyguluya biliriz
fiyatlarımız
arka can 250
kapı camları tanesi 100
kelebek 25
ön cam 350
saygılarımızla

ÖZCAN AVCI

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Aksarayda Yapilan Filimler Amerikan Filmi Değil Bilginiz Olsun Kore Mali Film Bende Yaptirmak Istiyodum Ama Piyasa Mali Filim Arasinda Farki Yok Galiba Nedri Düşünceleriniz...

seferad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende sizin gibi ucuz yollu ararken 120 ytl ye ümranıyede oto kenan diye biyerde yaptırdım camları her acıp kamada catur cutur laylon sesi geliyor ve bı taneside kalktı şim en iyisini yaptıracagım bir kere yapılıyor temiz olsun bence.

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen sene sonu 50 ytl ye film çektirdim. Ancak camlar kavisli olduğu için kapı döşemelerinin sökülmesiyle kalmadı film işi çok uğraştırdı. Bi dunya filmi söküp attılar. Ama güzel bir şekilde teslim ettiler. Vizeden sonra aynı yere gideceğim ama bu sefer benim arabayı kabul edermi bilmem :D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
corsa d ye arka yan camlar ve arka cam dahil 3 parça orjinal perde aldım.film düşünüyordum ama kaliteli bi uygulama pahalı.ayrıca polis arkadaşlarla diyaloğa giresim de yok trafikte:D
150 ytl ye kdv dahil orjinal perdeleri taktım 5 dakikada.son derece kullanışlı .düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
filmin yerini tutar mı bilmiyorum ama dışarıdan da son derece şık duruyor.aracın temiz bi halini yakalarsam resim çekip eklerim:)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
perde eskidendi ya perdemi kaldısimdi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
valla şahinci işi çizilmez solmaz amerikan cam filminden iyidir:)

getDetail.php

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
servisten.internet fiyatı toplam 450 ytl falan.ama serviste 3 parça takım olarak kdv dahil faturalı olarak 150 liraya mal oldu.arkadaki 3 camı da tam olarak kapatıyor.kelebek cam kısımları dahil.eksik fazla hiçbir yer yok.
arka tarafta kızım oturuyor.o nedenle güneşten rahatsızız.
cam filmi başka birşey tabi.ama sadece arka tarafa film çektirip kullanmak isteyen arkadaşlara bunu tavsiye ederim.