Cam Fimlerini Ruhsata Isletme

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı durumlarda farklı şeyler yaşanabiliyor. 2000cc ve üzeri hacimli bütün benzinli BMW lerde çift eksoz çıkışı zaten var. Bunu polisin bilmemesi gibi birşey yok. Ayrıca onu ilgilendiren bir şeyde yok, isterse 12 tane egsoz kafası taksın arabasına kimse bunu sorgulayamaz.
Aklıma gelen 2 olası nedeni söylemem gerekirse.
1-330CI modifiyelidir ve normal şartlarda çıkması gerekenden fazla ses çıkartıyordur, sebebini egsoz olarak görmüştür.
2-Ay sonuna daha vardır, çocuğu ayakkabı istemiştir. :D

dorudur buna bişe diyemem:D:D:D

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu flimden açılmısken bende beyaz astra 2001 comfort ona flim çektiriyimmi çektirmeyimmi diye kararsız kaldım bana yardımcı olun nasıl ve kaç paraya patlar ::: opel::: liler yardım

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marka vermeyim ama siyah orjinal camlar mevcut camcıya sordum; bunu taktırabiliyormuyuz evet dedi onaylı dedi hiç bir sıkıntı yada cezai işlemler uygulanamaz dedi bana söyledikleri bu ancak biraz maliyetli zırhlı siyah cam bile taktırılabiliyor... tüv onaylı ce ve iso v.s tüm kanuni hakları almışlar bana söylediği bu

m.tuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muayenede hafif kusur

araç muayenehanelerinde cam filmi varsa hafif kusurla geçiyor sorun olmuyor.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
benim orjinal arka camlar siyah onlar bile ruhsata işlenmiyor filmler asla işlenmez

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal olan siyah camlar pimapecilerdede bulunur giderseniz görürsünüz elerinde vardır mavi yansımalı yeşil ve normal filmli gibi olan cam..

orjinal bütün camlarınızı araçdan söktürüp fırına verirseniz camlarınız filimli cam gibi olur ama astarı yüzünü geçer çok maliyetli işler..

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim aracımda ön camı haric garantili 3M amerikan çizilmez var 60 tlye çektirdim ama arkadaşım olduğu için:) herhangi bi şikayetim yok 5 aydır bu şekilde polislerin önünden geciyorum ama hiç uyarılmadım bile..tabi bu polisin insiyatifine kalmış bi olay ancak film araca ayrı bi hava katıyor tavsiye ederim..

2012 ASTRA SEDAN 111. YIL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece arka yolcu mahali ve arkacamı çok koyu film yapmak sorun oluşturmuyor galiba.

Artık orjinalde gelen filmli araçların çoğunda arka yolcuların camları ve arka cam renkli geliyor.

Sizlerinde dediğiniz gibi arka camları cam filmi yaptırmak sorun çıkarmaz diye düşünüyorum . arka camları en koyusundan kaplatmak ön camlarıda biraz olsun karartır her halde.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam filmini estetik veya araca hava kazandırmaktan ziyade (çok saçma gelir bana, ama tercih meselesi), pişiren yaz sıcaklarında camın mercek etkisinden dolayı arabanın içinin pişmesini engellemek için yaptırdım.
Aldığım markanın en saydam görünümlü olanlarından seçtim. Ultraviyole ve güneş ışığı yansıtıcılığı yüksek olduğu halde, içerinin görünmesine izin veriyor.

Bunların ötesinde kara duvar gibi yapılmış cam filmlerinin çevirmelere takılmasına diyecek birşey yok. Ne olursa olsun polisler de bu noktada haklı...