Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

cihanoyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş param çok degil teypçiler 30 milyon istiyo code için sanki taş atıp kolu yoruluyo 20 verim diyom kabul etmiyo 1 aydır teyp kapalı

m.t.arık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş param çok degil teypçiler 30 milyon istiyo code için sanki taş atıp kolu yoruluyo 20 verim diyom kabul etmiyo 1 aydır teyp kapalı
doğru taş atıp kolu yorulmuyor ustalık, program, programmer
bunlar bedava olmuyor belli bir bedeli olacak sizin cihazda serialden çözülen model değil ya servisten temin edeceksiniz yada eepromu okutularak bulunacak kolay gelsin..

volkantok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben 3 defa yanlış girdim kodu. fakat ekranda 10 defa hakkım oldugu yazıyordu. şimdi dogru kod elimde fakat ekranda 7 safe yazıyor. aslında 7 defa daha hakkım var ama giremiyorum ne yapmalıyım?

kayaux

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kutup başını çıkardıktan sonra teypde "safe" yazıyor, sanırım code istiyor, Arkadaşlar servisler 50 lira istiyorlar lütfen yardım edin, şimdiden çok çok tşk ederim,

VDO
PA6 - GF15
GM 24 465 993

sefahatt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm Arkadaşlar

Bende 2001 Astra G var.
Birçok arkadaş gibi benimde hiç hesapta yokken bir sabah aküden dolayı arambam çalışmadı:( Tabi doğal olarak ta radio sıfırlandı.
elimde radio ve cd code var. Radio yu açmayı başardım tarifler üzerine. Fakat Philips cd yi code girdiğim halde bir türlü çalıştıramadım. Cd code girmeyi anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

ao1983

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de safe modda radyom eksoz yapılırken aküyü çıkarmışlar. şifreyide bilmiyorum ne yapıcam hiç bir fikrim yok..

ao1983

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de safe modda radyom eksoz yapılırken aküyü çıkarmışlar. şifreyide bilmiyorum ne yapıcam hiç bir fikrim yok..

bugün bi teypçiye gittim teybi söktü içindeki bi tane entrgreyi havya yardımıyla çıkartıp başka bi yere bağlayıp bilgisayara bağladı sonrasında bilgisayardaki program yardımıyla şifreyi öğrendik vellasıl kelam bu şifreyi koyan zihniyet bunun 30 tl ye hallolabileceğini düşünmemiş olan bizim gibi kullanıcıya oluyo zaten teybi çalan adam diğer kısmı becerebilecek kapasitededir.