Carbon Clean Ile Ilgili Yeni Bilgiler.....???

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bunu bende çok merak ediyorum :( :( :( Mehmet abi bizi aydınlatırsan seviniriz bu normal seviyelere dönermi yoksa artık bu duruma alışmakmı lazım :sorry:
senin araba da aynı olay varsa ya enjektör ayarları kacmıştır kardeşim ya da motor yag yakıyor olabilir dikkat et !!!

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin araba da aynı olay varsa ya enjektör ayarları kacmıştır kardeşim ya da motor yag yakıyor olabilir dikkat et !!!
Turgay abi enjektörlerde allaha şükür bir sıkıntı yok ama yağ yakma söz konusu 4binde 1lt ekledim ama eskiden 5-6bin civarında ekliyordum :( acaba motor kurum bağladıkça eski verilere düşermi yoksa hep civarlardamı eklemek zorundayım :( işte onu merak ediyorum :sorry: ama motor şuan kedi gibi ancak 3500d/d nin üstüne çıkınca motor sesi duyuluyo ayrıca çok rahatta devirleniyo yani aracın ara hızlanmalarında belirgin bir artış oldu ;) sonuçta önceki sahibi bayan olduğu için araba üst devilere hiç çıkmamış haliyle kurum bağlamış motor;) tek sıkıntım yağ eksiltmesinin artması :sorry:

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Bu temizlik sırasında boşlukları kapatmış olan kurum temizlenir ve boşluklar ortaya çıkar..bu boşluklardan sebep bir miktar yağ eksiltebilir araç..tekrar kurumla dolana kadar boşluklar eksiltmeye devam eder..

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu temizlik sırasında boşlukları kapatmış olan kurum temizlenir ve boşluklar ortaya çıkar..bu boşluklardan sebep bir miktar yağ eksiltebilir araç..tekrar kurumla dolana kadar boşluklar eksiltmeye devam eder..
Yani geçici bir olay Mehmet abi çok teşekkür ederim yani bu olay arabadan soğuttu desem yalan sölemem :( eski verilere dönecekse sorun diil :)

b.dogan06cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm benim bi sorum var arkadaşımın lpgli astrasının benzin enjektörleri kurum bağladı bu cihazla ilaç verdiler ve 1000 km benzinde gitmesi gerektiğini söyldiler bu konuda bi bilginiz varmı yoksa ustamıza güvenip gerçektende 1000 km benzinde gitmelimiyiz?

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
bi süre motor soğukken ısınana kadar benzinde çalıştırın, her akşam stop etmeden önce benzine alın aracı..