Carbon Clean Ile Ilgili Yeni Bilgiler.....???

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbonclean'in merkezini aradım bana bu işi hakkıyla yapan bir bayinizi söyleyin dedim sağolsun çok ilgilendiler gittiğim yerde aynı şekilde ilgilendi işlem yapıldı ve 350 km sonra faydasını görürsün dediler hiç bir etkisi olmadı. bu arada 60 tl ödedim. benim pencereden fıs sizinkinde doluysa onu bilmem.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende basımdan geçen bir olayı anlatıyım.aracla kıbrısa gittim,3 ay orda kullandım,benzini çok rezalet,aracın her gecen gün çekişi düştü,özelliklede kalkışta,sonra Ankara'ya döndüm durumu sanayide anlattım,enjektör temizliği halleder dediler,araç 160 binde yağda yakıyordu,carbon clear uygulaması yapıldı,1 saat sürdü.Arac ilk çalıştırmada uzun marş alıodu hemen almaya başladı.Araç LPG Li bu arada.Uygulamadan hemen sonra egzozdan bembeyaz bir duman atmaya başladı,pisliklerden dolayı dediler araca yüksek devir cevirt dediler.100km gecti benzinde sanki daha hantallaştı bide tüpe alıyım dedim,tüpte farkedilir bir rahatlama ataklık söz konusu,fakat benzin için aynı şeyi söyleyemiycem.İlk ka,lkısta yağ yaktığı için duman atıyordu şimdi dumanda gitti,hiçbişey anlamadım.Sizce sorun neden olabilir?

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Bilinçsiz Uygulanmış

Dikkat edin..

İstanbulda Carbon Clean i Ben Kendi Garajımda Layıkıyla uyguladığmı düşünüyorum..

ilgilenen arkadaşlar buyursunlar gelsinler..İyi bir usta arabasına ve kilometresine göre karışımın yoğunluğunu ve uygulama süresini ayarlar..

Son düzenleme:

34UZG50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel , faydalı bir paylaşım. bilmeyen arkadaşlar için. işe yaradığına şüphesiz katılıyorum.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 2001 bugune kadar hiç bu tarz bir temizlik yaptirmadım. 2 yildir lpg takılı.
aracın çekisindne şikayetçiyim aslında. geç hızlıaniyo. araçta fazla kişi olunca gene ayni sekilde çok geç hizlaniyor. ha astra g lerder hepsinde boyleyse bilemem ama sanki ilk aldıgımız yillarda boyle degildi.

sizce carbon clear yaptirmalimiyim. yoksa olmasada olur türden birşey mi. ?

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim lpg li benzinde ilk calismada bogulma yapiyordu sonra bi daha yapmiyordu.carbon clean yaptirdim hic bir sorun kalmadi motor daha sessizlesit lpg cekiş artti.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracim lpg li benzinde ilk calismada bogulma yapiyordu sonra bi daha yapmiyordu.carbon clean yaptirdim hic bir sorun kalmadi motor daha sessizlesit lpg cekiş artti.

çekiş arttirması varsa çok iyi ya. benimde en büyük sıkıntım çekiş. heleki arabada fazladan kişi oldugunda araç resmen gitmiyo..
ama ayni zamanda baski balatalardanda süpheleniyorum..