cdx aracım ne kadar eder ?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sitemizde önceki açtığım konuyla ilgili sıkıntılar oluştuğundan böyle bir konu açtım ve yorumları buradan devam ettiricem.
sildiğim konuya yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum ve aynı zamanda konuyu sildiğim içinde özür diliyorum. durum böyle olunca mecbur kaldım....

gelelim esas konuya :)
aracımı genelde herkes biliyor. donanım ve özellik olarak türkiyede tek.

2000 model 2.0 cdx hatasız bir araç... sizce ne kadar eder ?

marka: opel
model: vectra cdx
üretim yılı: 2000
renk: gümüş gri
km: 78.500
yakıt tipi: benzin /lpg
vites: manuel f23 spor şanzıman

araçta hata değişen boya yok.
çalışmayan hiç bir aksamı yok.

Bakım

baskı balata ortalama 11 aylık
triger seti ortalama 11 aylık.
klima bakımı yeni.
fren balataları yeni.

akü: 72 amper inci akü yeni.
lastikler: lassa impetus sport w serisi yeni ortalama 10 bin km yaptım.
lpg: atiker safeline modeli tam uyumlu ve problemsiz. ortalama 9 ay oldu takılalı.
araç muayenesi: 2013 yılına kadar var.
stepne : yedek lastik hiç kullanılmamış,sıfır duruyor.
yedek anahtar: immobilizerli kumandalı yedek anahtarı ve kullanım kitapçığı mevcut.

Müzik sistemi

ünite: pioneer mp3 usb cd çalar
hoparlör: pioneer efsane 6975
direksiyon kumandası: pioneer uyumlu elektronik devre taktım .problemsiz çalışıyor.
koltuk ısıtma sistemi: soran arkadaşlar var. ön ve arka koltuklar olarak bağımsızdır yani 4 koltuk ısıtmadır..

vectra b cdx aracıma yaptığım extralar :)

1. park sensörü ( sesli ve dijital mesafe gösteren tip )

2. far sensörü ( fallowme home özellikli ve opsiyonel zaman ayarlı )

3. koltuk ısıtma sistemi ön ( 38 derece termostatlı 4 koltuk )

4. koltuk ısıtma sistemi arka ( 38 derece termostatlı 4 koltuk )

5. sis farları xenon ( 6000 calvin xenon )

6. beyaz çamurluk sinyalleri ( yurt dışından gelme )

7. radyatör üstü koruma plastiği ( yurt dışından gelme )

8. akü koruma kılıfı ( yurt dışından gelme gm )

9. ırmscher logosuz ön panjur ( yurt dışından gelme )

10. ırmscher vectra b gt jantları ( gt ve sport modellerinin jantları )

11. omega fasılalı silecek sistemi ( gm marka )

12. cruise control ( gm marka )

13. kararan iç dikiz aynası ( yurt dışından gelme konfor ledli gm marka )

14. ırmscher ikili son susturucu ( gt ve sportların orjinal eksozu i 500 )

15. komple deri döşeme ( kapı döşemeleri dahil full )

16. gt ön karlık ( özel yapım)

17. gt bagaj spoileri ( özel yapım)

bunlarda resimler....

kgmy.jpg

kgnd.jpg

kgnk.jpg

kgnz.jpg

kgpc.jpg

kgpl.jpg

kh1x.jpg

kgpt.jpg

kgq6.jpg

kgqh.jpg

kh42.jpg

kgqw.jpg

kgr3.jpg

Son düzenleme:

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk yorum benden olsun canım abim;

Öncelikle türkiyede tek olduğundan kesinlikle şüphemiz yok buna eminim.
Bütün cdxlerden daha donanımlı,bizzat gördüm inceledim ve kullandım :D Atikliğine gidişine hayran kaldım nerdeyse benim canavar gibi :)
abi kim nederse desin yok böyle yok şöyle kulak asma senin aracı bilen biliyor..
Bende kefilim türkiyede tek olduğuan ;)
Not:Bu arada sorması ayıp neden konunda sıkıntı oldu abi bunu merak ettim herhangi bir sakınca yoktu bence diğer arkadaşlarda konu açtı senin konu açılıncamı sıkıntı oldu
yönetim kanadındamı sıkıntı oldu eğer olduysa açıklama yapabilirlermi acaba????

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bütün cdxlerden daha donanımlı,bizzat gördüm inceledim ve kullandım :D Atikliğine gidişine hayran kaldım nerdeyse benim canavar gibi :)
abi kim nederse desin yok böyle yok şöyle kulak asma senin aracı bilen biliyor..
Not:Bu arada sorması ayıp neden konunda sıkıntı oldu abi bunu merak ettim herhangi bir sakınca yoktu bence diğer arkadaşlarda konu açtı senin konu açılıncamı sıkıntı oldu

erhan sağolasın kardeşim.. çifte standart oluyormuş ve reklam yapıyormuşum. bazı üye arkadaşlar böyle düşünmüşler ve çatlak sesler çıkarmışlar. bende içleri rahat olsun diye ilanıda kaldırdım sohbetteki yorum konusunuda. şimdi bişey diyen çıkmaz sanırım satılık ilanımda yok . sadece kaç para eder onu konuşalım. şunu anlayamayan arkadaşlarımız var .
ethem bozkurtun ve aracının reklama ihtiyacı yoktur. gerek yoktur. tanıyan zaten tanıyor....

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kanka sen kendi pisi pisini bir tutma Ethem abinin kaplanıyla :D geri geri gidebiliyor musun kanka_? :kop:

Bende Ethem abinin arabasını yakından gördüm ve kısmetse bu haftasonu yine göreceğim :) Bu kadar temiz bir cdx görmedim hayatımda.Stock motorla 1.viteste şaha kalkan 2. viteste pati sündürmeye başlayan ve bu kadar extra donanımlı bir cdx tanımıyorum.Şahsen otomatik vites olsa ben düşünürdüm ciddi ciddi almayı...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kanka sen kendi pisi pisini bir tutma Ethem abinin kaplanıyla :D geri geri gidebiliyor musun kanka_? :kop:

Bende Ethem abinin arabasını yakından gördüm ve kısmetse bu haftasonu yine göreceğim :) Bu kadar temiz bir cdx görmedim hayatımda.Stock motorla 1.viteste şaha kalkan 2. viteste pati sündürmeye başlayan ve bu kadar extra donanımlı bir cdx tanımıyorum.Şahsen otomatik vites olsa ben düşünürdüm ciddi ciddi almayı...

teşekkürler kerem. senin içinde otomatik vites seçeneği sunarım :kop::kop::kop:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erhan sağolasın kardeşim.. çifte standart oluyormuş ve reklam yapıyormuşum. bazı üye arkadaşlar böyle düşünmüşler ve çatlak sesler çıkarmışlar. bende içleri rahat olsun diye ilanıda kaldırdım sohbetteki yorum konusunuda. şimdi bişey diyen çıkmaz sanırım satılık ilanımda yok . sadece kaç para eder onu konuşalım. şunu anlayamayan arkadaşlarımız var .
ethem bozkurtun ve aracının reklama ihtiyacı yoktur. gerek yoktur. tanıyan zaten tanıyor....
Neden reklam olsun ki? Nasıl bir düşüncedir bu. Reklam opelim.net ten yapılmaz zaten sanki yüzbinlerce ziyaretçimiz varmış gibi düşüncelere girmeye gerek yok. Siz de diğer herkes gibi konu açmakta, yorum beklemekte serbestsiniz. Eğer ki satışı hala devam ediyorsa inşallah en yüksek fiyattan değerini bilen birine gider.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Meyve veren ağaç taşlanırmış. Güzel araç maşallah Allah kaza bela vermesin, inşallah kıymetini bilen birine gider.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu eder bu eder demek zor alıcısını bulursa 25, sıkısırsan 21.