cdx aracım ne kadar eder ?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

ethem bey, yazımı derinlemesine okuduğunuzu sanmıyorum. "Proje ben de yaparım, sen ne yapıyorsun ki?" tavrıyla yaklaşmadım olaya.
Sizin eksperliğinizi ve ustalık yönünüzü zaten açıkca ortaya vurdum. Ancak, paylaşım kısmındaki maddi dayanaklar ve detaylandırmalar üzerine eğildim. Bir forumun birincil amacı fikir paylaşımıdır, fiziksel materyal koymak herkesin vakti/maddiyatı ya da internet kulanıcı profili için uygun olmayabilir.
Ha bir ek olarak da, "boş boş" yazmıyorum, bu kadar samimi yorum yapacak kadar da yetkinizin olduğunu hele hiç sanmıyorum. Eleştirilmeyi göz alamıyorsanız, insanların fikrini soran başlıkları, sadece anket şeklinde açar, yetkinizi kullanıp yoruma kapatırsınız olur biter.
Aracımı beğeniyor musunuz? -Evet -Hayır gibi...

siz benim ustalık yönümü ortaya koyamazsınız ben zaten koymuşum..

bende sizi eleştirdim neden işinize gelmedi. sizin beni ustalığımdan dolayı eleştirmek için benden daha üst seviyede usta olmanız gerek. eğer benden usta ve profosyenelseniz,ozaman saygım sonsuz......

Bir forumun birincil amacı fikir paylaşımıdır, fiziksel materyal koymak herkesin vakti/maddiyatı ya da internet kulanıcı profili için uygun olmayabilir.

demişsiniz ya ,
bende bunlar mevcut saygı göstermesini bilin ozaman...
ayrıca fikirler içinde self servisi ziyaret edin derim hepsi var orada.
bak neler paylaşmışım sizin bilmediğiniz başka projelerimde var orada ..

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
turk mılletı olarak 3 kusur ucuz olsun derız alırız sonra sanayı yolundan ayrılmazyız o cebımızden 5 kurus daha fazla cıkar ethem abı olsun cengız abı olsun foruma katkısı coktur ethem abıyı cok rahatsız ettım cengız abıyıde onların bılgılerı benım ıcın herzaman önemlıdır nıye yazıdın durup dururken dıyosanız kendım belırtmek ıstedım adamın reklama ıhtıyacı yok zaten eskı vectrasını yapıp sattmıstır nıye reklama ıhtıyacı olsunkı sonucta kımse parcalarıda bedava alıp satmıyor onuda belırtıyım temın edıp yardımcı olması bıle bızım ıcın nımettır dıger abılerımız hakan abı olsun dıger arkadaslar da ısım önemlı degıl ama hersey para degıl ama parasız proje olmuyor neden olaylar bu safaya geldı anlamadım..
abıcım ınsallah araban hakketıgın degerde gıder benım gözumde 25 24 arası tıko para yapar teske daha fazlasını yapsın cunkı mal senın ıstedıgın paraya ıstedıgın verırsın kımsenın aracın degerıne yorum yapmasına bana mantıklı gelmıyor o araba baskalarının olsa acaba kaca verırdıler kaca satardılar ne yapardılar merak edıyorum :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
turk mılletı olarak 3 kusur ucuz olsun derız alırız sonra sanayı yolundan ayrılmazyız o cebımızden 5 kurus daha fazla cıkar ethem abı olsun cengız abı olsun foruma katkısı coktur ethem abıyı cok rahatsız ettım cengız abıyıde onların bılgılerı benım ıcın herzaman önemlıdır nıye yazıdın durup dururken dıyosanız kendım belırtmek ıstedım adamın reklama ıhtıyacı yok zaten eskı vectrasını yapıp sattmıstır nıye reklama ıhtıyacı olsunkı sonucta kımse parcalarıda bedava alıp satmıyor onuda belırtıyım temın edıp yardımcı olması bıle bızım ıcın nımettır dıger abılerımız hakan abı olsun dıger arkadaslar da ısım önemlı degıl ama hersey para degıl ama parasız proje olmuyor neden olaylar bu safaya geldı anlamadım..
abıcım ınsallah araban hakketıgın degerde gıder benım gözumde 25 24 arası tıko para yapar teske daha fazlasını yapsın cunkı mal senın ıstedıgın paraya ıstedıgın verırsın kımsenın aracın degerıne yorum yapmasına bana mantıklı gelmıyor o araba baskalarının olsa acaba kaca verırdıler kaca satardılar ne yapardılar merak edıyorum :)

teşekkürler burak, siteye üye olunca herşey bitiyo bazıları için .paylaşım yok,siteye katkı yok. bizler sabahlara kadar o beğenmedikleri koltuk ısıtma sistemi için uğraştık,ve resimleyerek paylaştık. insanlara bu işler ne kadar basit geliyor. acaba ellerine tornavida alıpta birşeyler yapmışlarmıdır.daha önce acaba başka bir yerde vectraya koltuk ısıtma takan görmüşmüdür. birde resim açısı kablaj vs eksik diyor tek kişi ancak bukadara oluyor umarım daha iyilerinine onlar yaparda bizde inceleriz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla abı senle gece 1lere 2 lere kadar konustugumu bılırım hatta projede arka koltuklarda sıkıntı olmustu kac gun ugrasmıstık senınle bence haksızlık yapılıyor emege saygı duymak lazım

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla abı senle gece 1lere 2 lere kadar konustugumu bılırım hatta projede arka koltuklarda sıkıntı olmustu kac gun ugrasmıstık senınle bence haksızlık yapılıyor emege saygı duymak lazım

arkadaş yeni üye olduğundan verilen emekleri ve harcanan vakitleri küçümsüyor. takip etmediği belli ...

ben yinede yorumlarına ve kişiliğine saygı duyuyorum....

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Rotweiler arkadaşım,konuyu gereksiz yere tartışma ortamına dönüştürmeyelim. konu amacından sapmasın lütfen....
saygılar....

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Selamlar,

Arkadaşlar emeğe saygı duymadığıma ne çabuk geldik konudan?
Benim tornavida elime alıp almadığım felan katılmış işin içine. O nereden çıktı? Burda sahnede olan ethem bey, ve görselleri gören bizleriz. Ben ne zaman ki koyarı buraya elimde tornavida, sorarım size fikirlerinizi, o zaman sıra bana gelir. Onun dışında konuyu bana çevirmenin bir mantığı yok.
Fanboyluğun hele, hiç lüzumu yok, ben 2 mesajdır ne yazıyorum? Acaba gerçekten okuyupta mı yazıyorsunuz? Yoksa sadece anın getirdiği tansiyonla mı elleriniz çalışıyor.

Emek vermediğini vb. en ufak şekilde ima etmiş miyim?
Kaldı ki konu başlığı "Acaba Rotweiler sizce eline tornavida aldı mı?" değil, eleştiri isteyen, yorum isteyen Ethem bey olduğu için, ben de ethem bey'in projelere yaklaşım tarzını ve yönlendiriş tarzı hakkındaki düşüncelerimi(ki kaldı ki şahsiyetine dil uzatmak haddim değildir) belirtmişim. Acaba hiç basitlikten, bayağılıktan bahsetmiş miyim? Eğer kendiniz ve aracınızın eleştirilmesi için başlık açıyorsanız, okuyun ve öyle kalsın. Bu yazdıklarım kimseyi hor gördüğümden(ki gene söylüyorum haddim değil) veya saygısızlık(kaldı ki, şu toplumda her işine gelmeyen harekete "saygısızlık" diyen bir hale gelmişiz) ettiğimden değil.

Daha çok şey yazarım da, işte ilk mesajımda belirttiğim duruma doğru gidiyor mevzuu. Başlık ethem beyin olmaktan çıkıp, birbirine cevap verme başlığına dönüşecek.

Üçüncü mesajımda da yazıyorum, aracınız gerçekten NADİR BİR ARAÇ. Allah umarım dilediğiniz, emek verdiğiniz her kuruşu almayı nasip eder ethem bey.

Yeni üyeliğime gelince, bu demek değildir ki bu forum üyelik omadan takip edilmiyor. Sadece yazmıyorum. teker teker her projenizi inceledim, takip ettim. Hakim olmadığım tek konuda dahi, sizi eleştirmedim =)

Daha ekleyecek birşeyim olamaz =)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Arkadaşlar emeğe saygı duymadığıma ne çabuk geldik konudan?
Benim tornavida elime alıp almadığım felan katılmış işin içine. O nereden çıktı? Burda sahnede olan ethem bey, ve görselleri gören bizleriz. Ben ne zaman ki koyarı buraya elimde tornavida, sorarım size fikirlerinizi, o zaman sıra bana gelir. Onun dışında konuyu bana çevirmenin bir mantığı yok.
Fanboyluğun hele, hiç lüzumu yok, ben 2 mesajdır ne yazıyorum? Acaba gerçekten okuyupta mı yazıyorsunuz? Yoksa sadece anın getirdiği tansiyonla mı elleriniz çalışıyor.

Emek vermediğini vb. en ufak şekilde ima etmiş miyim?
Kaldı ki konu başlığı "Acaba Rotweiler sizce eline tornavida aldı mı?" değil, eleştiri isteyen, yorum isteyen Ethem bey olduğu için, ben de ethem bey'in projelere yaklaşım tarzını ve yönlendiriş tarzı hakkındaki düşüncelerimi(ki kaldı ki şahsiyetine dil uzatmak haddim değildir) belirtmişim. Acaba hiç basitlikten, bayağılıktan bahsetmiş miyim? Eğer kendiniz ve aracınızın eleştirilmesi için başlık açıyorsanız, okuyun ve öyle kalsın. Bu yazdıklarım kimseyi hor gördüğümden(ki gene söylüyorum haddim değil) veya saygısızlık(kaldı ki, şu toplumda her işine gelmeyen harekete "saygısızlık" diyen bir hale gelmişiz) ettiğimden değil.

Daha çok şey yazarım da, işte ilk mesajımda belirttiğim duruma doğru gidiyor mevzuu. Başlık ethem beyin olmaktan çıkıp, birbirine cevap verme başlığına dönüşecek.

Üçüncü mesajımda da yazıyorum, aracınız gerçekten NADİR BİR ARAÇ. Allah umarım dilediğiniz, emek verdiğiniz her kuruşu almayı nasip eder ethem bey.

Yeni üyeliğime gelince, bu demek değildir ki bu forum üyelik omadan takip edilmiyor. Sadece yazmıyorum. teker teker her projenizi inceledim, takip ettim. Hakim olmadığım tek konuda dahi, sizi eleştirmedim =)

Daha ekleyecek birşeyim olamaz =)

LED aydınlatmalar hariç ve belki de jant boyama, insanlara "GUIDE" yani klavuz olacak hiçbir durumu yok, dikiz aynası montajından tutun da, ısıtmalı koltuklara kadar. Zira, benim görüşüme göre, dikim atölyesinde dikişi çekmek ve ısıtma pedlerini birkaç kare pozlamak projeye girmiyor... Parça temini, montaj pozisyonları, bağlantı klavuzu(zira onlarca kablo var) gibi birçok öge eksik.
Elektronikten çok iyi anladığınız için çok karmaşık olmayan opel devrelerine hükmetmeniz gayet normal, takdir edilesi mi? Hayır...

yazdıklarınızı okuyup öyle değerlendirin derim. yukarda yazdığın mesajdan bölüm var. bu yazdıklarınız basitlik ve bayağılık değilmi ?lütfen arkadaşım konuştukça batacaksın . bence bırak konu burdan devam etsin konuyu bozmayalım...

şunuda belirteyim beni sanayide usta sanıyorsan değilim. opel devrelerine hükmetmekte kolay değil,basit olsa herkes kendi elektrik işini yapardı. ustalara gitmezdi .

Son düzenleme:

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey bende yaptığınız tüm işler çok çok güzel sitede bence sayılı kişilerden birisiniz. aracınız bence 4x4 bir araba hastasına en az 25 bin eder. birde birşeyi belirtmek isterim, ben ve arkadaşım size bir konuda danışmak istemiştik ama siz oralı bile olmamıştınız. Ankarada oturduğumuz halde , şahsen düşüncem tanışmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktı. saygılarımı sunuyorum.cevabınızı özelden atarsanız sevinirim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ethem bey bende yaptığınız tüm işler çok çok güzel sitede bence sayılı kişilerden birisiniz. aracınız bence 4x4 bir araba hastasına en az 25 bin eder. birde birşeyi belirtmek isterim, ben ve arkadaşım size bir konuda danışmak istemiştik ama siz oralı bile olmamıştınız. Ankarada oturduğumuz halde , şahsen düşüncem tanışmak ve bilgi alışverişinde bulunmaktı. saygılarımı sunuyorum.cevabınızı özelden atarsanız sevinirim

teşekkürler oralı olmak diye bir şey yok. işlerimin yoğunluğundan dolayı,son 6 aydır nefes alacak vakit bulamıyorum.bu sebepten ortam olmadı kusura bakmayın. yoksa genelde herkesle tanışır buluşuruz.ankara dışından dahi çok gelen arkadaşımız oldu. sitede örnek çok kişi var. birde şöyle düşünün sizin gibi tanışalım danışalım diyen kaç kişi var bilseniz hak verirsiniz. :)