cdx farlarını 1.6 vectra comforta taktım

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ayrıca farların biri soluk falan değil fotoları iyi incele , sen kafana takmışsın o diye yazıyosun bakalım.

söyledim ya dostum insanları haksız yere suçluyorsun.
madem çok istiyosun adresini ver söküp göndereyim ne deyim canın sağolsun.

oflicorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş zaten sorununun siznle olmadığını söylemiş BaYKaL ile olduğunu belirtmiş ve onunda söylediği gibi hala bir eksik var BaYKaL satmak istemesede bildirmeliydi neden bu kadar çok üstünüze alındığınızı merak ettim açıkçası

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca farların biri soluk falan değil fotoları iyi incele , sen kafana takmışsın o diye yazıyosun bakalım.

söyledim ya dostum insanları haksız yere suçluyorsun.
madem çok istiyosun adresini ver söküp göndereyim ne deyim canın sağolsun.

Ben almamış olsam o farları bu kadar tepki vermezdim. Benim yerimde de kim olsa onlar da bu kadar tepki vermezdi.

Neyse, baykal bu konuya bir açıklık getirecektir diye düşünüyorum. En azından olması gereken o..

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoş olmayan şeyler.Erkek adam verdiği sözü tutar..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu konuyu burada kapatıyorum arkadaşlar, artık yorum yazmayacağım.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çünkü farlar baykalın değil.

BaYKaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar az önce ethem beni aradı biraz kendi bahsetti biraz ben buradan okudum ve bir açıklama yapma ihtiyacı duydum.

Arkadaşlar benim önceki aracım mercedesti. Onu satıp Opeli aldım ama aldığım günden beri gerek yaşadığım teknik sıkıntılar gerek konfor v.b sıkıntılar yüzünden aracıma ısınamadım... ve çarşamba günü gene arıza verdi servise gittim 9 ay içinde 2. kez motor beyni değişti:( .. canıma tak etti ve bu hafta pazara çektim ve dün saat 15:30 sularında 18.250 ye aracımı sattım bugünde noter satışını verdim. bende tekrar bugün yeni mercedesime kavuştum şükürler olsun... Farlara gelince ethem abi evet farları alacaktı baktı gördü beğendi ama fiyatta anlaşamadık.. oldukça düşük bir fiyat verdi benim için...
daha sonra tekrar aradı söylemiş olduğum fiyatı kabul etti ama başka bir arkadaşımıza söz verdiğimi söyledim zaten sağ Xenon beyninin sökülmesinde sıkıntı yaşandığını ve sökülemeyeceğini söyleyincede kendisi vazgeçti.. işin aslıda xenonsuz sadece farları satmayı düşündüm istediğim fiyat oldukça yüksek olacaktı.. bende aracımı alan arkadaşa eski farlarıda beraberinde verdim..
İnanmayan arkadaşlarımız varsada hekimoğlu (okan) arkadaşımıza sorabilirler dün akşam evime kadar geldi sağolsun beni arabasıyla aldı dışarda biraz dolaştık tekrar beni eve bıraktı... Ethem abinin farlara gelince o farlarada ben aracılık ettim sayılır... İvedikte ALEMDAR OTOMOTİV var kendisi eşimin eniştesi olur mercedes parçacısı kendisi ona sordum hurdacılarda çok tanıdığı olduğu için. oda araştırırız bulursam ararım dedi ve 2-3 gün içerisindede aradı... ethem abiye yerini tarif ettim oda gidip almış...
Aracımı sattım eski farlarıda alan kişiye verdimm...
(ikinci bir konu yeri bulamadığım için buraya yazma gereği duydum kusura bakmayın moderatör arkadaşlar okursa mesajımı sevinirim artık foruma girmeyeceğim içinde üye kaydımın silinmesini rica ediyorum)
Herşey için teşekkürler Kazasız Belasız Cezasız günler diliyorum herkese.. dragon arkadaşım mesajında delikanlı sözünüde üstüme alınmıyorum...;)

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
baykal kardeşim çok şükür . yazdın direk suçlu durumuna düştüm.

umarım arkadaşlar tatmin olurlar.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu şekildeki davranışlar la insanı forumlardan soğutuyorlar.
forumlar için çok faydalı bilgiler paylaşmaya çalışıyordum fakat bu tarz konuşmalar ve suçlamalar yüzünden bende modaratör arkadaşlardan rica ediyorum lütfen benim de üyeliğimi silsinler.

herkese teşekkür ederim, umarım insanlar tamamen gerçeği öğrenmeden birdaha böyle suçlamalarda bulunmazlar. saygılar.