cdx farlarını 1.6 vectra comforta taktım

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dostum 6000k

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan. ancak farlar için iyi aydınlatmıyor diyenlere katılmadığından bahsetmişsin de o noktada takıldım ben biraz. lütfen yanlıs anlama ama cdx lerde kullanılan mercekler küçük ve karsıdan baktıgında da anlayabileceğim üzere ışının dısarı çıkması için bırakılan alan çok dar. eğer baska bi xenon far ile kendininkini denersen aradaki farkı açık bir şekilde görebilirsin. bu arada bende cdx lerdeki orjinal farları kullanmaktayım.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dostum ben 6000k lık ayrı bi xenon kit taktım, bide farlar temiz olunca yani mercekler çok fak ediyor.

Umut38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş , allah kaza bela vermesin. Benimkide cdx , en kısa zamanda bende temizleyeyim. Görünüşü çok güzel.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sağol dostum cümlemize. temizle baya farkediyo.

VecTraTöR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne biliyosan söyle
Peki.. Bildiğiniz üzere geçen haftasonu BaYKaL nickli üyenin farlarını almıştım..Kendisi ile konuştuk cuma Ankara'da olacağımı farları alıp yola devam edeceğimi söyledim ok hayırlı olsun dedik ve başlığını kilitledik..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=26358
Aradan 1-2 gün geçti o günden sonra kendisi ile ilk kez konuştuk ve BaYKaL xenonların birinde sorun olduğunu ve çalışır durumda olmadığını söyledi bende sorun olmayacağını belirterek sadece farları da alabileceğimi söyledim kendisinin bana verdiği tek cevap şu oldu "bilmiyorum yalnız farları satma konusunu değerlendirmedim hiç" dedi ve msnden çıktı kendisinden tel numarasını istediğim halde vermediği için msnden görüşüyorduk.. Neyse aradan 1-2 gün daha geçti ve BaYKaL hala ortalarda yok derken sizin başlığınız açıldı.. Benim tepkim direk BaYKaL'ın neden kayıp olduğu şimdi anlaşıldı oldu.. Söylediğim gibi bu farların o farlar olduğunu düşünüyorum.. Diyeceksiniz ki nereden vardın bu kanıya

1.si BaYKaL'ın bana attığı fotolardaki gibi sağ farınız sola oranla daha eski ve soluk duruyor..
2.si ikinizde ankaradasınız ve yazışmalarınıza bakılırsa tanışıyorsunuz
3.sü şans işte bizim farların kayıp olduğu dönemde siz farlandınız
4.de ki bu olayı benim için koparan nokta oldu BaYKaL ilk sayfada fiyatta anlaşamadığınızı falan yazmış ama düşünüyorum xenonları üstünde olan mercekli farlara 200-250 YTL yi çok gören biri merceksiz normal farlara 300-350 nasıl isteyebilir..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=26567

İşte tüm bu maddeleri bir araya getirince ortaya tek bir sonuç çıkıyor.. Sadece soruyorum olaydan uzaklaşın ve dışarıdan bakan biri olarak cevap verin siz olsanız ne düşünürsünüz? Yanlış anlamayın benim sizinle bi derdim yok zaten farlarında derdinde değilim aracım cdx ve orjinalde zaten var ama yapılan davranış yanlış ve hiç hoş değil satmak istemiyor olabilir ama söylenir değil mi bu şekilde yarım bırakılıp gidilmez.. Ben diyorum ki o farlar bunlar ama söylediğim gibi elimde net bi kanıtım yok o nedenle değilse haksız suçlamamdan dolayı şimdiden özür dilerim bunuda söylemeden geçemeyeceğim ve biliyorum ki yazdıklarımı okuduğunuzda beni çok iyi anlayacaksınız..
Öyle ya da böyle hala düzeltilmeyi bekleyen bir yanlış var ortada cuma değil pazartesi oldu ama BaYKaL hala kayıp neyse

Şimdi o msjlarımın nedenini daha iyi anlamışsınızdır sanırım
Saygılar..

Son düzenleme:

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 nümero.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
dostum yanlışın var , yazdıklarınla ilgisi yok biz baykalla anlaşamadık . daha sonra farları satmayacağım dedi ve konu kapandı.evlerimiz yakın olduğu için ben farları görmek istedim ve buluştuk,farlara baktım fiyatta anlaşamadık o an okadar param yoktu. ve baykalla diğer buluşma sebebimizde direksiyon kumandası görmek istedi okadar .daha sonraki görüşmede ise farları satmayacağım birinde sıkıntı var kiti kaynaklı falan dedi .

ayrıca isteyen istediği şekilde anlar umurumda değil. madem aracın cdx ne yapacan bu farları. içinde kaldıysa söküp vereyim canın sağolsun.