Chevrolet Captiva - Yıkama Kil Wax Uygulamam

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com
Ynt: Chevrolet Captiva - Yıkama Kil Wax Uygulamam

türk_187 link' Alıntı:
ben de kısa bir süre bu captiva'nın otomatigini kullandım, 7 koltuklu olan. araç müthişti. yalnız yakıt tüketimi insanı biraz boguyor... bir de menzil 100km gösterirken birden yakıtın bitmesi(Allahtan benzin istasyonuna giriyordum) beni çok ürkütmüştü. Araç çok konforlu, karizmatik ve güçlü. tavsiye ederim...
50 km kala menzili göstermiyor ama devam ediyor yani depoda birkaç litre daha benzin bulunuyor o durumda :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika paylaşımda bulunmuşsun Hasan kardeşim emeğine sağlık.

Sevdiğim bir abim 2 hafta önce 3. Captiva sını aldı  :)

İlki ucuza alıp kar ederek sattığı siyah aracı, ikincisi sürekli kaza yapınca huylanıp sattığı siyah araç ve nihayet -henüz görmedim- almış olduğu 3. ve beyaz aracı  greatt

Bence sınıfının ve fiyatının en babacan aracı güle güle kullanın.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasan bilgiler için teşekkürler, aracın tüketimi düşündüğümden azmış gerçekten, yalnız şu chevrolet bazı araçlarındaki yeşil ışıklı ekranları kaldırıp yerine turuncu yada kırmızı koysa çok daha şık olucak bence. Birde fiyatlar hakkında bilgin varsa 4x2 ve 4x4 fiyatları ne kadar ? Çok uçurum varmı?

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
Harika paylaşımda bulunmuşsun Hasan kardeşim emeğine sağlık.

Sevdiğim bir abim 2 hafta önce 3. Captiva sını aldı  :)

İlki ucuza alıp kar ederek sattığı siyah aracı, ikincisi sürekli kaza yapınca huylanıp sattığı siyah araç ve nihayet -henüz görmedim- almış olduğu 3. ve beyaz aracı  greatt

Bence sınıfının ve fiyatının en babacan aracı güle güle kullanın.
Teşekkür ederim, babam da herhalde bu rahatlıktan vazgeçmez artık biz de Captivayla devam :)

markopasa86 link' Alıntı:
Hasan bilgiler için teşekkürler, aracın tüketimi düşündüğümden azmış gerçekten, yalnız şu chevrolet bazı araçlarındaki yeşil ışıklı ekranları kaldırıp yerine turuncu yada kırmızı koysa çok daha şık olucak bence. Birde fiyatlar hakkında bilgin varsa 4x2 ve 4x4 fiyatları ne kadar ? ևok uçurum varmı?
4x2 yok bildiğim kadarıyla tüm modeller 4x4 yalnız AWD değil 4WD, yani gerekmediği sürece önden çekişli. Gerektiğinde 4 tekerden çekişe geçiyor. Medium en düşük donanım seviyesi 69.000 tl den başlıyordu geçen sene şimdi baktım da 71.000 olmuş eurodan dolayı zam geldi herhalde. Medium donanımı önermem boş bir donanım sanırım. Bizdeki High donanım+navigasyon+yan basamak seti+sunroof+krom eklentiler 80bin e aldık şu an sadece high donanım 83 bin olmuş zam gelmiş baya 75bindi çünkü geçen yıl. Sport donanım çok daha hoş, high ile donanım farkı yok ama daha sportif görünümlü. Stoplar ve iç taraftaki döşeme daha farklı. jantlar da daha güzel. bence ya high ya da sport alınmalı :)

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com

Bu arada tüketimleri elde etmek için biraz kastım normal kullanımda böyle değil tabi şehir içi 9-10 litre şehir dışı da 6-7 litre arası değişiyor :) Göstergeler de yeni versiyonda mavi renk olmuş şu ankinden çok daha güzel olmuş.

[img=800x533]http://carwebs.net/wp-content/uploads/2011/07/chevrolet-captiva-2011.jpg[/img]

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Owww bak bu çok can yakar işte  011zaa Neydi o öle yeşil yeşil, sanırım bu en üst donanımı, deri koltuklar falan... Birde fiyatlar bu dönemde bütün araçlarda tavan yaptı, sadece captivaya özgü değildir. Bana değilde bizim pedere düşünebilirz böyle bir araç o yüzden bilgi topluyorum :) Teşekkürler tekrardan  thnxx

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com

Yakmasına yakar da Türkiye'ye ne zaman geleceği belli değil ayrıca 2.2 motordan başlayacağı ve doğal olarak güncel kasadan pahalı olacağı için bunun kadar tutulmaz diyorum ama çok sevdim ben yeni versiyonu :) 2.2 163 ve 2.2 184 hp dizel ve 3.0 v6 motor var beklenmeyecek gibi değil :) Tabi Chevrolet, Türkiye'ye 2.0 motordan yukarı getirmeme işkencesini yapmaya devam etmezse..

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler güzel bir paylaşım olmuş.. :)

Hasan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
facebook.com

Rica ederim sağolun :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler güzel paylaşım olmuş araç da pırıl pırıl olmuş
benim merak ettiğim koltukları sildiğiniz ürünün detaylarını paylaşır mısınız
ve en güvenilir nereden temin edebiliriz ?