Chip Tuning!!!

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de x16xel motor var ( 99model astra cd ), ecu'ye yeni program yükletip gizli tutulmuş gücü açığa çıkartabilir miyim ? maliyeti falan ?

kesinlikle evet Burak...600 , 700 ytl arasi..superchipsi onermem cunku cok bi artis saglamiyo..(+ 6)

gurcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamın aleykum arkadaslar benim bir sorum var bu chip isinden anlayan arkadaslara benim aracım astra 2,0 dtl 82 hp ancak benim aracın 2,0 101 hp leri var aynı mototr aynı kasa acaba chiple falan ugrasmadan direkt olarak yuksek beygirli olanın motor beynini benim araca taksam olurmu simdiden cevaplarınız icin saolun ....

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
turbo dizel olmayan araçlarda chipten istenen verim alınamaz.alınan verim verdiğiniz paraya değmez.

gurcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım turbolu

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benzinli turbo mu

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
o kısmı görmemişim yüksek motorda daha yüksek hp alınabiliyor.kutu içi filitre kat ve egr iptali ve güzel bir yazılımla 120 beygir alınır o araçtan

gurcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam onları bende biliyorum benim sorum cok farklı iyi okumadın herhalde aynı motorun 101 beygir gucunde olanı var diyorumki sadece 101 hp gucte olanın beynini yani motor beynini alıp benim arabaya taksam olurmu diyorum yazılım egr iptali falan degil yani

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
ustam onları bende biliyorum benim sorum cok farklı iyi okumadın herhalde aynı motorun 101 beygir gucunde olanı var diyorumki sadece 101 hp gucte olanın beynini yani motor beynini alıp benim arabaya taksam olurmu diyorum yazılım egr iptali falan degil yani

kesin turboda vs. farklılıklar vardır. Donanım ile yazılımı birlikte upgrade ederler genelde.

gurcin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın cevabın icin