Chip Tuning!!!

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen adamlara son attığım maili görsen :D.Birkaç kelime de Türkçe bişeyler yazacaktım ama neyse...

mrbody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar MOTORSPORTTUNİNG olarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım.ekrem_karaman_34@hotmail.com 05335253904 mehmet ünlü 05384242546 super.memo@hotmail.de chip uygulaması her araca yapılır,detaylı bilgileri msn den veya telefonla arayarak öğrenebilirsiniz

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar MOTORSPORTTUNİNG olarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım.ekrem_karaman_34@hotmail.com 05335253904 mehmet ünlü 05384242546 super.memo@hotmail.de chip uygulaması her araca yapılır,detaylı bilgileri msn den veya telefonla arayarak öğrenebilirsiniz

bu konunun devamı ne oldu hacı yav ?

bi olay oldu ise girelim bizde tune a ..

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de x16xel motora mantzel emme manifondundan sonra chip yapmak istiyorum.hala bi sonuca varamadım.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mantzel koyduktan sonra performans ve ses te ne gibi degismeler oldu

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABA..chip tuning in motora zararı yoktur,sadece performansı arttırdığı için benzin tüketimide buna bağlı olarak artar.ama motora hiç bi zararı yoktur.bide şunu gözden kaçırma,chip tuning yaptırdığın zaman egzozundan siyah duman atar,oda performans artışından dolayı oluşan bi dumandır.yani chip tuning i yaptırmanı tavsiye ederim..saygılar,kazasız belasız ve CEZASIZ sürüşler dilerim..
yaaa bende diyorum ki neden makina pedalı sona dayadım mı siyah duman atıyor demek ki chipten yani teşekkürler bilginiz icin !!