çizik giderme ve boya koruma fiyatı

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz yaz arkadaşım siyah fluance aldı sıfır.geçtiğimiz günlerde çapları yaklaşık 15 cm olan harfler ile araç kaputuna ağır bir küfür yazdılar.renault servisi boyanacak demiş.oda sanayide servisten yeni ayrılmış bir ustaya götürmüş ve sonuç mükemmel.yazılardan eser yok.yapılan işlem zımparalama çiziklerin boyanması ve parlatma.bu işin ücreti ise sadece 20 tl.
bugün beraber aynı ustaya gittik.benim aracım gri olunca çizikler pek belli değil.çok derinde değiller. tüm araç için bana 75 tl fiyat çıkardı.yapılacak olan işlemler,
1.aracın yıkanması
2.zımpara ile vernik tabakasının çiziklerin derinliğine indirilmesi
3.derin çiziklerin boyanması
4.pasta
5.boya koruma
6.cila
Bu işlerin yaklaşık 4 saat süreceğini ve 8 ay kadar koruma sağlayacağını söyledi.kafadan 1 yıl demeyip de 8 ay demesi güven verdi bana.kullanılan ürünlere baktım "meguiars" ürünleri.sizce fiyat nasıl.yapılan uygulamalar çizikleri giderir mi? bu konularda pek bilgim yok araca zarar vermek de istemiyorum.ama ortada yapılan bir iş var ve kullanıcısı memnun.cevap verren olursa memnun olurum.herkese iyi ünler...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işini böyle temiz ve uygun fiyata yapan ustaları tanıttığınız için teşekkürler.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz yaz arkadaşım siyah fluance aldı sıfır.geçtiğimiz günlerde çapları yaklaşık 15 cm olan harfler ile araç kaputuna ağır bir küfür yazdılar.renault servisi boyanacak demiş.oda sanayide servisten yeni ayrılmış bir ustaya götürmüş ve sonuç mükemmel.yazılardan eser yok.yapılan işlem zımparalama çiziklerin boyanması ve parlatma.bu işin ücreti ise sadece 20 tl.
bugün beraber aynı ustaya gittik.benim aracım gri olunca çizikler pek belli değil.çok derinde değiller. tüm araç için bana 75 tl fiyat çıkardı.yapılacak olan işlemler,
1.aracın yıkanması
4.pasta
5.boya koruma
6.cila
Bu işlerin yaklaşık 4 saat süreceğini ve 8 ay kadar koruma sağlayacağını söyledi.kafadan 1 yıl demeyip de 8 ay demesi güven verdi bana.kullanılan ürünlere baktım "meguiars" ürünleri.sizce fiyat nasıl.yapılan uygulamalar çizikleri giderir mi? bu konularda pek bilgim yok araca zarar vermek de istemiyorum.ama ortada yapılan bir iş var ve kullanıcısı memnun.cevap verren olursa memnun olurum.herkese iyi ünler...

fiyat süper ustanın ismini ve adresini alabilirmiyiz

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustanın işine karışmak gibi olmasın da.En son katman boya koruma olur.

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen biraz sallamış. En iyi boya koruma bile hiç dokunmazsan(yani tazelemezsen) max 6 ay gider yere göre değişir. Fiyat çok değil ama 8 ay yalan yani. Bence işini hallet komple bir cila attır ardından boya koruma. Sonra'da wax al 3 ayda bir kendin yaparsın zor değil

cago022

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi yapan usta kiliste.yakın olanları yönlendirebilirim.ben görevim geregi kilisteym.yazları izmir ve antalyadayım.belki oralarda yaptırırım.iyi bir yer varsa önerin lütfen.usta bana 1 yıl demedi o bile olumlu.çünkü genelde 1 yıl diyorlar.önce cilamı yoksa boya korumamı yapılır bilmiyorum.zaten yazdıgım sıralama kesin degl.haftaya yaptırırsam sonuçları aktarırım.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.aracın yıkanması
4.pasta
5.boya koruma
6.cila
Hem kendi arkadaşının fluancesindeki uygulamayı görüp mükemmel demişsin hemde kendi aracın için yapılan uygulamalar çizikleri giderirmi diye sormuşsun?
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezlermi :D
8 Ay cilanın aracın üstünde kaldığı nerde görülmüş? ha diyorsaki çiziklerin içine doldurdukları malzeme 8 ay sonra atacaksa onu bilemem.

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işi yapan usta kiliste.yakın olanları yönlendirebilirim.ben görevim geregi kilisteym.yazları izmir ve antalyadayım.belki oralarda yaptırırım.iyi bir yer varsa önerin lütfen.usta bana 1 yıl demedi o bile olumlu.çünkü genelde 1 yıl diyorlar.önce cilamı yoksa boya korumamı yapılır bilmiyorum.zaten yazdıgım sıralama kesin degl.haftaya yaptırırsam sonuçları aktarırım.

çizik giderme,cila vs işlemler yapılır. Boya koruma olmadan 3-4 yıkamadan sonra etkisi gider cilanın. Ama boya koruma yapılırsa bunlardan sonra, kullanıma göre en az 2 ay koruma sağlar. 3 ayda bir boya koruma (wax) işlemini kendin yapabilirsin. Ozaman hiçbir sıkıntı olmaz. Aynısını ben yapıcam ürünlerimi bekliyorum