Corsa 1.7 Dti

erkut_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu çevredeki arkadaşlarla bulusmalar felan yapsak baya güzel olur..

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah cok güzel aracınız bence tamponları boyatın derdim öle daha güzel olacaktırrr....

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın çok güzel maşallah. kazasız belasız kullan. bence siyah tampon bu araçlarda daha güzel duruyor... beyza sırıtıyor... birde aracında abs var diyosun. sonradanmı taktırdın. 2003 lerde standart degıl bıldıgım kadarı ıle. bende yok cunkı:=(

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnmkindede yok Abs Sanırım İlk Gelenler Absli Gelmiş Sonradan Gelenler Absiz Gelmiş.Yanlış Biliyosam Düzeltin.

erol28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maaşallah.siyahla beyazın muhteşem kombinasyonu,kırmızı kalperler (bjk li olduğum bellimi oldu sanki:)

astra0399

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duymuş olduğun NEXEN marka lastikleri ben astra marka aracımda kullanıyorum.lastikler sanki ülkemiz yol standartları göz önüne alınarak özel üretilmiş gibi.yanaklar yumuşak,yerle temas eden kısımlar ise oldukça sert.ben gayet memnunum.çoğu frenlemelerimde abs devreye bile girmiyor.195*60*15 ebatının V desenlisini 110 YTL'ye aldım.tavsiye ederim.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
duymuş olduğun NEXEN marka lastikleri ben astra marka aracımda kullanıyorum.lastikler sanki ülkemiz yol standartları göz önüne alınarak özel üretilmiş gibi.yanaklar yumuşak,yerle temas eden kısımlar ise oldukça sert.ben gayet memnunum.çoğu frenlemelerimde abs devreye bile girmiyor.195*60*15 ebatının V desenlisini 110 YTL'ye aldım.tavsiye ederim.

selamlar. bu v desenli dedikleriniz kışın kullanılmaz deılmı yağışlı havalarda.

bende de honda civic te aynı ebat michelin primacy kullanıyorum. ama tanesi 250 gıbı bır rakammış sanırım. 1000 lira lastıge vermek ıstemem.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
V Desenliler Bnm Bildigin Islak Zeminler için Zaten.

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler bir süre uzaktaydım aracıma yeni eklemeler yaptım resimleri koyucam bakalım yakında.
Lastiklere gelince şahsen ben aracımdan nasıl sökeceğimi şaşırdım ve kimseye önermiyorum ne yazıkki. Eagle F1 D1 in kopyası olan lastiğin hamuru çok dengesiz. Yol tutuşu olumsuz etkiliyor ve özellikle acayip yol sesi alıyor. 195 - 45 - 15 ebadındaki lastiklerimi para bile istemeden vardim gitti. Michelin Pilot aldım 195 50 15 ebadında. Şimdi çok mutluyum, sessiz, konforlu ve inanılmaz yol tutuyor. Lastik herşeydir. Herşeyde paradan kısın ama lastik sizi yola bağlayan tek şey bende kıydım paraya. Jantlarıda değiştirdim bu arada. Bir iki ufak espirikte ekledim aracıma fena olmadı bence. En azından değişik oldu :)
Sevgiler.