Corsa b motordan gelen ses

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba .son zamanlarda bahsettiğim ses vardı araç sıcakken derecesi 92 civarı falanken aracı durdurup hemen bir kaç dakka sonra tekrar çalıştırınca motor çalışma sesi ardından gelen kayış sesi gibi garip bir ses ve 5 saniye falan sonra kayboluyor . o sesi video ya çekip sizlere gösterip tam olarak ne olduğunu bilen varsa öğrenmek istiyorum sanayiye gidicem ama boş yerede önemli bir şey değilse gitmek istemiyorum videoyu ekledim ama kulaklık yada hoparlör sesini biraz yükseltip dinlerseniz daha rahat duyabilirsiniz kusuruma bakmayın biraz sanki ses düşük kalmış gibi olmuş

video:https://www.youtube.com/watch?v=WzMQEyZLEJc&feature=youtu.be

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili dostlar yokmu acaba bu sesin ne sesi olduğunu bilen acaba

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım, sesi dinledim anladım desem yalan olur şu veya bu diye tanıdık iyi bir ustaya gösterip ancak sonuca ulaşabilirsin geçmiş olsun arızanı tez zamanda çözersiniz, saygılar..

magician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım, sesi dinledim anladım desem yalan olur şu veya bu diye tanıdık iyi bir ustaya gösterip ancak sonuca ulaşabilirsin geçmiş olsun arızanı tez zamanda çözersiniz, saygılar..

teşekkür ederim ustamız var sanayide çok şükür ama bu tuhaf bir ses olduğundan hani acil mi değil mi çok emin olamadığım dan henüz gitmedim en kötü haftaya gitcem gibi ama garip olan bu ses yalnızca araç motoru sıcakken hararet 92 95 arası falan ken oluyor aracı kapatıyorum 2 dakka sonra tekrar çalıştırıyorum o zaman bu ses oluyor heralde soğutma fanı falan olabilir diye düşünüyorum kayışta olabilir demişlerdi ama araştırıyorum kayış olsa yolda falanda yapıyormuş daha devamlı bir sesmiş o tuhaf yani umarım basit bişeydir