corsa d chip tuning uygulayan?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bu remapten sonra egsoz emisyonlarında farklılık olan oldu mu ben en çok bunu merak ediyorum

yua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu remapten sonra egsoz emisyonlarında farklılık olan oldu mu ben en çok bunu merak ediyorum

cagataycım aracın orjinal 95 bg star stoplu model dimi? racechip sonrası ne kadar bg artışı oldu? yakıt tüketiminde azalma gerçekleşti mi ? saygılar

enesTI2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aracım 90 bg 6 ileri 111.yıl paket race chip den önce tercihim yazılım yanlız yazılım yapan arkadaşlar 3.den 2'ye attınızda siyah duman atıyormu ?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
cagataycım aracın orjinal 95 bg star stoplu model dimi? racechip sonrası ne kadar bg artışı oldu? yakıt tüketiminde azalma gerçekleşti mi ? saygılar

aracım 95 hp 5 vites olanlardan yakıt tüketimi kesinlikle azalmıyor motosikletimde başka bir yazılım kullanıyorum oda aynı şekilde zaten mantıken düşününcede normali bu(fabrikalar 0.1 litrelik tasaruf için yarışırken yazılımla bu mümkün olsa kendileri bu şekilde çıkartıp dünyada en az yakan arabaya sahip olmazlar mıydı) sakin kullanımda yakıt değerleri aynı kalıyor fakat gazlayınca gazlama miktarına göre 1 2 litre artıyor ilk başlarda siyah duman atarken artık siyah dumanı kesti gelen orjinal ayarda kullanınca ne kadar arttığı sitede yazıyordu unuttum onu ben şu anda 4 e 4 te kullanıyorum fakat orjinal haliyle megane 3 dci 105 hplikle rooling yapmıştık yanıma bile yaklaşamıştı 3. viteste bile kısa süreliğine patinaj çekebiliyor:D

şimdi gelelim benim soruma merak ettiğim ileride turbo ve incercooler büyütmesine gitmek istiyorum bunun içinde elimiz mahkum yazılım değişecek ve egsoz değerleri artacak mı bunu merak ediyorum sonuçta box gibi ha diyince eskiye dönüş kolay olmuyor

corsaedt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki arkadaşlar 1-2 sene sonra motoru elimize almayalım? Dizel motorlarda nasıl sonuç veriyor benim aracım corsa d z13dtj 75 hp..

Z20LEH

Vmax Performance
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazilim ile problemsiz uzun senelere kullanabilirsiniz. hiç bir problem olmaz.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya konuyla alakasız olacak ama gerçekten kafama çok takıldı LPG'li araçlara chip tuning uygulanabiliyormu ? Biraz saçma oldu biliyorum ama genç olunca hem az yaksın hem çok kaçsın istiyoruz :)