Corsa D Ledli Stop Yapımı

joeclown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar tekrar saolun arkadaşlar emeğim boşa gitmemiş demekki =))

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel resmen ellerine saglık

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
parası derken yanlış anlaşılmasın ben becerememde walla hayran kaldım işte :D ne istiyosan verim :)

joeclown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parası derken yanlış anlaşılmasın ben becerememde walla hayran kaldım işte :D ne istiyosan verim :)

eywallah saolasın =)) ama bir daa bu işe giriceemi sanmıorum malesef.. gözüktüünden düşündüümden çok çok daa zor oldu...

sonuçta bu iş için şöyle yorum yapan çok:
"aman canım bi straforun önüne pertinaks koyup odaların şekline göre kesmiş ne war canm?"..

inanın böle konuşan, ve hala akıl veren, çok daa güselini yapıcaanı "sadece" iddia eden (keşke dediklerini yapsa da yeni tecrübeleri görsek, öörensek) bir sürü insan war..

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ya sen onları ne takıosun resmen sanat yapmışsın yani ya :) eline koluna emeğine sağlık :)

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence de süper olmuşlar hatta piyasadaki ledli stoplardan cok cok daha güzel olmuş. bu işler öle dısardan göründügü gibi kolay degil.tekrar eline saglık

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
eywallah saolasın =)) ama bir daa bu işe giriceemi sanmıorum malesef.. gözüktüünden düşündüümden çok çok daa zor oldu...

sonuçta bu iş için şöyle yorum yapan çok:
"aman canım bi straforun önüne pertinaks koyup odaların şekline göre kesmiş ne war canm?"..

inanın böle konuşan, ve hala akıl veren, çok daa güselini yapıcaanı "sadece" iddia eden (keşke dediklerini yapsa da yeni tecrübeleri görsek, öörensek) bir sürü insan war..

onlar önce stopu bi açıp bölmelere bi ulaşsın da ondan sonra konuşsun :kop:

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayıptır sorması meslek nedir ben olsam başlamadan bırakmıştım bu kadar ince işçiliği görünce . çok güzel olmuş buarada eline sağlık