Corsa D Ledli Stop Yapımı

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın olsan benım corsayada yapalım derdim cok guzel olmus gule gule kullan

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hala şoktayım.Emeğine,zamanına,harcadığın herşeye değer kardeş.Aynı araçtan bende de var.Arka görünüm çok değişmiş.Özellikle geri vites lambası ve fren lambasının dizaynı.Süper çalışma......

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş, emeğine sağlık...

alper__06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helalin var senin varya bir opeline aşık daha işde budur olay budur alın eri göznuru ve çook sabır etmişsin çok yakışmış çok klas olmuş.iyi günlerde kazasız belasız nazarsız kullan inşallah.

joeclown

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helalin var senin varya bir opeline aşık daha işde budur olay budur alın eri göznuru ve çook sabır etmişsin çok yakışmış çok klas olmuş.iyi günlerde kazasız belasız nazarsız kullan inşallah.

saolasın hocam darısı herkesin opeline=)

bnm de sana bir sorum olacak.. jantların kaç inç? nasıl memnunmusun? bende tam jant taktırmak üzereyim bi iki hafta içinde taktım takacam seninki de 17 gibi duruyo bende 17 düşünüorum merak ettim görüşlerini aliim diorum..

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmamış,mükemmel olmuş:alkis: dostum ya bu tarz şeyleri yabancı forumlarda görmeyelim artık değil mi;)emeğine sağlık.seni yolda görüpte durduracaklar olacaktır şimdiden söyleyeyim:)daha iyisini yapacak varsa önce yapsın sonra onuda tebrik ederiz.bu emeğinin karşılığını her fren yapışında,sinyal verişinde alacaksın emin ol:)

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasim oncelikle emegine saglik, sonrada cesaretinden dolayi tebrik ederim. Kolay kolay kimse fari kesipde icine led yapmayi goze alamaz cunku basarisiz olma olasiligi cok yuksek.

Ayrica sanada katiliyorum, cmon parcalari piyasada yok denecek kadar az.
Sende kendi isini kendin gormussun,tekrar tebrikler.Goruntude 10 numara olmus.