corsa d multimedya teyp sorunu yardım lütfen ??

dinex54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaşlar 2010 corsa d aracıma multimedya navigasyonlu büyük ekran teyplerden taktık fakat teyp birden çalışmamaya başlıyor ama aracın orjinal teybini tak çıkar yaptıktan sonra herşey düzeliyor, multimedya teybi geri takıyoruz birkaç zaman çalışıyor sonra gene aynı çalışmıyor!! garantiye yolladık rica ettik yeni teyp gönderdiler ama sorun aynen devam ediyor lütfen bilen yardım edebilecek yada yol gösterirseniz çok memnun oluruzz ????

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış elektrik alınmıştır diye bir tahminde bulunabilirim...
kontak elektriği problemlidir büyük ihtimalle.

bybawer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çalışmadığı zaman eskisini takıp çıkarma yerine akü başlığını sök bi müddet bekle sonra tekrar takıp çalıştırdıgında oluyor aynı problem bendede oluyor ama seninki kadar çok sık değil. Montajını yaptırdıgım yerdede güzel yaptılar ama genelde bu sorun oluyor üzgünüm :(

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006dan beri bütün opel teypleri can-bus güvenlik sistemlidir. Yani Corsa D'lerin hepsi can-bus sistemine sahiptir. Ben derim ki araçtan söküp güç kaynağıyla çalıştırın yine aynı hatayı alırsanız cihazla alakalıdır alıp yenisini göndermiş olmaları ellerindeki son parti malın defolu olmadığı anlamına gelmez sonuçta.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markası ne bu cihazın.. cihaz bozulana kadar araçla tam uyumlu çalışıyormu direksiyon butonları dahil?? ayrıca cihazı kim taktı opel servisi mi, distribütör firma mı?

cavalier79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
markası ne bu cihazın.. cihaz bozulana kadar araçla tam uyumlu çalışıyormu direksiyon butonları dahil?? ayrıca cihazı kim taktı opel servisi mi, distribütör firma mı?

Benimki navix marka ve 9 aydır durum aynı 2 kez teybi değiştirdiler olmadı sürekli teyp susuyor ve eski teybi takıyorlar. Su anda direk bağlı yanı direksiyon kontrolü yok p.tesi getir yeniden yapalım ded,iler ama güvenemiyorum.

Hayır yet servis taktırmadım 1900 tl istediği için