CORSA in TOUCH

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rezalet ki ne rezalet.. 1990 model doğana şahinede takıyorlar bunu. Müşteriyi memnun etme anlayışı buysa opel hazretlerinin, ben büyük bir günahkarım..

Ayrıca kimse diyemezki türkiyede navigasyon yok.. Bal gibi var. Ben 2 senedir kullanıyorum; bu sene garmini bırakıp mio c520aldım ve hatta daha geçen hafta igo8 ile hakkaride finkattım da geldim.bu tarz cihazlarda windowsun ilgili sürümü yüklüdür ve her türlü navigasyon mapı çatır çatır çalışır. Araba satıcılarının saf-salak zannettikleri müşterilere salladıkları "trde navigasyon yok; renkli ekran çok pahalı,kimse alamaz;mp3 formundaki cdler hukuki olmadığı için,sadece track çalar getirtiyoruz" gibi yalanlarını çok dinledik,dinliyoruz.. Ama burada da aynı saçmalıkları dillendirmeyelim lütfen.

"hazreti opel böyle buyurdu; herkes sevecek beğenecek; beğenmeyen def olacak" mı yani :d

selçuk kardeşim sonuna kadar haklısın.

benim için navigasyon sistemi olmasasa olmaz çüNkü çok kayboluyorum , bende garmin 200 modeli var ama arabada emanet gibi duruyor ben arabaya sabit birşey istiyorum , o yüzden bu sistemi düşünebilirm ama fiyati çoook pahali :(

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
cuma günü gerçeğini görüp kullanma imkanım oldu... çok gereksiz olmuş ve kullanımı hiç kolay değil... açılması için 1 dk bekliyorsunuz anca açılıyor... kısacası yalan bir alet :)

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için navigasyon sistemi olmasasa olmaz çüNkü çok kayboluyorum , bende garmin 200 modeli var ama arabada emanet gibi duruyor ben arabaya sabit birşey istiyorum , o yüzden bu sistemi düşünebilirm ama fiyati çoook pahali :(

navera isimli bir firmanın opel içinde uyumlu olan bir cihazı var. içinde igo8 yüklü, ayrıca sd kart girişinden diğer maplarıda çalıştırabiliyorsun. direksiyondan da kumanda edilebiliyor.. ama fiyat olarak maalesef onlarda 1500YTL den ağız açıyorlar. Biraz daha beklemek gerekecek..

n1210_b.jpg

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navera sitesine girdim arkadaşlar. çok güzel ürünler var. acaba astra h için mesela normal mevcup teypte bulunan ve oto bilgisayarına bağlanan kısım bu teyplerdede var mı. bu önemli bence. tamam direksiyondan full kumanda edilebilir diyor fakat teypten de kontrol edilebiliyor mu üstteki turuncu ekran acaba

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
naveraya attığım maile 'Opelle ilişkin çalışmalarımızı sürdürüyoruz N1510 ürününde direksiyondan kumandalar çalışmıyor ' diye bir cevap verdiler bilgilerinize sunulur.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazımı ne kadar düzgün okuduğunuz belli oluyor ben trde navi yok demedim marka bazlı yani opel vw vs markalar desteklemiyor demek istedim yoksa özel şirketlerin sunduğu naviler dolusuyla var , ayrıca trde 4000 5000 ytl isteniyordu eskiden şimdi insignia cosmo da 2000ytl vererek hem advanced parking asist ve türkiye haritaları , türkçe navigasyon sunuyor lütfen opelin sitesinde opeli eleştireceğiz diye kendinizden geçip opeli aşağılamayın hiçkimsenin hakkı yok buna

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya burda ne diyoz sen ne diyon. kimde insigna var birader?? konu hangi araçlar için??? lütfen konunun hangi araç için açıldığına bakın. ayrıca bi zahmet opel insignaya bişeyler koysun. Allah ın çinlileri bile araçları doldurduda doldurdu. bazıları desteklemiyo demek istedim demişsin. bende bazı modellerde destekliyor diyorum.yani opelde bu konuda böyle dışardan teyp taktırcağına kendine güzel bir sistem kursun ve orjinal olsun diyorum. dışardan teyp alıp taktırcağına kendi orjinal birşey yapsın dedik. bizim dediğimiz bu. ki yavaş yavaş yapcak gibi. en azından insignada başladı bişeylere.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir konu daha. ikide birde opeli aşağılamayın demişsin. merak etme kimse opel i aşağılamıyor. SADECE VE SADECE EKSİK OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN KISIMLARI ELEŞTİRİYORUZ.

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi Pioneer Kalitesini hiçbir typ yakalayamaz Arkadaşlar bence 10 Numara olmş Başarılı Yani ORJ. Typ inden kat kat iiidir ;) Bu aralar Çok Hoşuma Gitmeye Başladı Bu Corsalar Hadi Hayırlısı Bakalım..