CORSA in TOUCH

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Bu forumda kimse opeli kötülemek amacıyla yazı yazmıyor ama benim gibi yaklaşık 20 senedir opel kullanan bir kişi olarak da şunu belirtme hakkım olsa gerek opel-türkiye maalesef avrupada standart olarak sunduğu birçok parçayı bu ülkede vergi vs. umacısıyla ya sunmaz ya da pahalıya satışa sunar. Arkadaşın dediği gibi Çinliler bile araçlarını gerekli gereksiz herşeyle doldururken bizler daima en gerekli donanımları bile çuval dolusu paralarla alabilmekteyiz.

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence gayet hoş olmuş.Böyle bişeyi bende uzun zamandır düşünüyorum fakat tereddütlerim var.Yeni konu açmak yerine burda sorayım dedim.

şimdi arkadaşlar aracım corsa d cosmo + yol bilgisayarı diyeyim ben size. Öncelikle ilk tercihim üstte bulunan ekrana bunun gibi bişey eklemek acaba bu mümkün olabilir mi. Yok olmaz ise ikinci tercihim bu ürünü alıp takmak fakat yol bilgisayarı falan herşey teyp tuşlarından kontrol ediliyor ve ben bu fonksiyonları kaybetmek istemiyorum.Nasıl yaparız bi çıkış yolu varmıdır bunun

ayrıca corsa intoch dedikleri araca acaba fiyat farkı ne kadar koyuyolar
http://www.eliftuning.com/index.php?p=show&pid=9131&k_id=411&kn=PIONEER
burda 2870 yeni ytl aynı ürün

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle böyle bir teyp taktırdığında normal teybinden yol bilgisayarını kontrol ettiğin tuşlar yok oluyor. ve bunları sonradan taktırdığın teypten kontrol edemiyorsun. ancak dreksiyonunda kontrol tuşları varsa bunlarla yol bilgisayarındaki ksımları(menzil, yakıt tüketim...) ileri geri oynatabiliyorsun. ayrıca normal turuncu ekranı çıkarıp bişeyler yaptırmak istiyorsan bu şu anda imkansız. sadece oraya orjinal teyp e bağlanabilen renkli ekran koyabilirsin. ondada dvd player, tv flan yok. sadece şimdiki turuncu ekranın yerine renkli ekran oluyor o kadar.

qsilver

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cid ekrandan bahsediyorsun sen dimi arkadaşım. acaba bu ekranı nasıl temin edebilirim. Ayrıca dvd70navi gibi bi teyp takıp (yani dvd navi serisi) navigasyon falan da yapamaz mıyız.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel de navigasyon için bu teyplerde çalışan navi cd si alman gerek. şu anda bildiğim kadarıyla Türkiye için böyle bir cd yok. zaten bu sebepten opel navigasyonlu teyplerini Türkiye ye göndermedi. cid ekranı şu anda servislerdende alabilirsin fakat fiyatını duyunca aşırı şaşırabilirsin. dışardan da bulabilirsin.Almanya dan mesela. fakat bunun için güvenebileceğin birini bulman gerek. bulsan bile yurt dışında ortalama fiyatı 300-400 euro civarında.

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßi kere pioneer baska bısey demeye Gerek yok..Kalıtesıde herseyı bellı..Yok orjınalınde anfı cıkısı yok nasıl elde edebılırım,SQ müzik dinlemek istıyorum fakat cıhazım şık bır urun değil gibi sorunlar yok artık..
FAKAT,ßizdenden bu teyp ıcın nekadar fark alıcaklar..Dışarda ortalama 700$:) bunada 3000ytl derlerse:S çok ayıp..

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Batucanla birlikte gördük inTouch modelini hatta kendiside söylemiş zaten bana göre tamamen rezalet. Resimlerde nasıl göründüğüne göründüğüne bakmayın Cosmo çerçevesine(piano black) takılmış bu ünite ve sadece Njoy donanımında geliyo yani bej bi konsolda siyah bi bölüm resmen sırıtıyo. Dileyen olursa yarım saat bile sürmez fotoğrafını çekip siteye koymam. Açılması 1.5 dk sürüyor power fm'i bulmak 5 dk (bizim acemiliğimizden belki ama oldukça kullanışsız geldi bana) Orjinalin fiyatını sordum Batucan şahit 3.500ytlye herşeyiyle takılıyormuş söylediklerine göre navigasyonda çalışıyor... Param olsa 1 dk durmam siparişi veririm. İncelemek isteyen olursa İzmir Kopelde InTouch var. Fiyat farkı 1.5 milyar civarında sanırım bu modelde

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
Batucanla birlikte gördük inTouch modelini hatta kendiside söylemiş zaten bana göre tamamen rezalet. Resimlerde nasıl göründüğüne göründüğüne bakmayın Cosmo çerçevesine(piano black) takılmış bu ünite ve sadece Njoy donanımında geliyo yani bej bi konsolda siyah bi bölüm resmen sırıtıyo. Dileyen olursa yarım saat bile sürmez fotoğrafını çekip siteye koymam. Açılması 1.5 dk sürüyor power fm'i bulmak 5 dk (bizim acemiliğimizden belki ama oldukça kullanışsız geldi bana) Orjinalin fiyatını sordum Batucan şahit 3.500ytlye herşeyiyle takılıyormuş söylediklerine göre navigasyonda çalışıyor... Param olsa 1 dk durmam siparişi veririm. İncelemek isteyen olursa İzmir Kopelde InTouch var. Fiyat farkı 1.5 milyar civarında sanırım bu modelde
siparişi veririm derken alır mısın? :confused:

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siparişi veririm derken alır mısın? :confused:

InTouch alıcak değilim adamım yanlış anlaşılıcak bişeyler yazdım heralde Orjinal navigasyonu alırım diyorum üstteki turuncu ekran değişip yerine navigasyonlusu gelicek şekilde